Kirkorovs atklāj, kāpēc 49 gadu vecumā spiests dzīvot garderobē

Ekrānuzņēmums

Dziedātājs atklājis, ka dzīvo garderobē, un apģērba gabali viņu pamazām izspiež no dzīvokļa, vēsta portāls DNI.ru, kuram mākslinieks pastāstījis par saviem ģērbšanās paradumiem un ar tiem saistītajām nedienām.

Uz 19 gadus vecā krievu dziedātāja JurKissa videoklipa prezentāciju Filips Kirkorovs ieradās džinsos un ādas jakā. 49 gadus vecais dziedātājs izskatījies ļoti organiski. "Es vienmēr ģērbjos atbilstoši pasākumam, uz kuru gatavojos doties," Krievijas popa karalis paskaidrojis DNI.ru žurnālistam. "Varēju ierasties arī uzvalkā ar tauriņu, taču uzskatīju, ka džinsi un ādas jaka būs piemērotāki. Man sanāk daudz darīšanu ar jaunajiem māksliniekiem, tāpēc arī pats cenšos nenovecot un izskatīties labi."

Foto: Dni.ru

Filips Kirkorovs bieži sūdzas, ka daudzo gadu laikā, kurus viņš pavadījis uz skatuves, viņam ir sakrājušies tik daudz dažādu pazīstamu zīmolu apģērba gabalu, ka dzīvoklis ir pārvērties par noliktavu. Turklāt dažas drēbes viņš ir uzvilcis tikai pāris reizes, bet citas vispār stāv ar visām birkām, kaut gan mākslinieks bieži vien apģērbu iegādājas pa tiešo modes skatēs. Tāpēc arī dziedātājs, lai nebūtu jādzīvo dzīvoklī, kas pārvērties par garderobi, bijis spiests iegādāties citu, lielāku dzīvokli.

"Es savus draugus lūdzu, lai gaidāmajā 50 gadu jubilejā, kuru svinēšu Kremlī, man nedāvina apģērbu un apavus, jo es jau tāpat dzīvoju garderobē," paudis Kirkorovs.


Starp citu, pirms sešiem gadiem Filips tomēr no savas drēbju noliktavas centies atbrīvoties, atverot veikalu, kurā tirgoti Krievijas slavenību - Kristīnes Orbakaites,Valērija Ļeontjeva un citu Kirokorova kolēģu apģērbu gabali. Katrai šajā elitārā "sekendhendā" nopērkamajai lietai bijis autentiskuma sertifikāts ar mākslinieka autogrāfu, kuram tā kādreiz piederējusi.