Kirkorovs sakopies un ģērbjas kā puika

Ekrānuzņēmums

50 gadus vecais dziedātājs izskatās kā pusaudzis - viņam patīk stilīgi ģērbties un pārsteigt, vēsta Dni.ru.

Foto: instagram.com/fkirkorov

Šoreiz viņam tas ir izdevies atkal, ierodoties uz "Krievijas Radio" 22 gadu jubilejas svinībām. Dziedātājs izskatījās kā pusaudzis - stilīgi un izaicinoši. Pēc portāla Dni.ru novērotā, Kirkorovs pat esot kļuvis jaunāks. Tumši zili džinsi ar modīgiem vecinājuma efektiem - nodilumiem un caurumiem, ādas jaka ar izšuvumiem, balts t-krekls un sporta apavi - tas viss nācis no vācu dizainera Filipa Pleina aktuālās kolekcijas. Pleins jau kopš 2004. gada radot "jebkuru stilu, izņemot garlaicīgo".

Šis dizaineris bija pirmais, kurš apģērbu apdarē sāka izmantot galvaskausu attēlus, iedvesmojoties no sava iemīļotā filmas "Karību jūras pirāti" tēla Džeka Sperova (Captain Jack Sparrow). Tāpēc modes mākslinieka kolekcijās jūtams kaut kas no pirātiem, kas papildināts ar gotiskā stila elementiem. Filipa Pleina apģērbos vienmēr ir metāla detaļas, dažāda veida eksotiskas ādas, tāpat viņš eksperimentē ar materiāliem un formām, klasisko šuvumu apvienojot ar citu stilu elementiem.

Foto: instagram.com/fkirkorov

Šī neparastuma dēļ arī spilgtajam Kirkorovam Pleina radītie apģērbi patīk. "Daudzas pirmo līniju kolekcijas es pērku tieši modes skatēs," atklājis dziedātājs. "Māksliniekam katru reizi jābūt jaunā apģērbā. Man nav tādas tradīcijas ierasties uz programmas filmēšanu drēbēs, kuras skatītāji jau agrāk ir redzējuši. Man patīk pārsteigt, un, iespejams, ka tieši tāpēc jau 30 gadus esmu populārs uz estrādes, jo cilvēkiem ir ko par mani runāt - par manu ārējo izskatu, apģērbu, dziesmu. Taču tas viss maksā naudu, un arī viens no maniem dzīvokļiem rezultātā ir pārvērties par garderobi. Turklāt 90 procenti no tajā esošā apģērba ir pilnīgi jauni, ar visām cenu zīmēm, lielisku dizaineru radīti, kuru lietas praktiski nav iespējams nopirkt."

Foto: instagram.com/fkirkorov