Ko tagad dara ekstrasenss Anatolijs Kašpirovskis?

Ekrānuzņēmums

Par savulaik pazīstamo ekstrasensu Anatoliju Kašpirovski, kura attālināti "dziedinošos" hipnozes seansus televizoru ekrānos vēroja miljoniem Padomju Savienības pilsoņu, jau sen nekas nav dzirdēts. Taču, kā izrādās, viņš vēl aizvien ir visnotaļ pieprasīts. Savos 77 gados dziednieks daudz braukā pa visu pasauli, kā arī rīko tikšanās gan ASV, gan Krievijā, vēsta "Komsomoļskaja Pravda".

Piemēram, Ņujorkā Anatolijs Kašpirovskis uzstājas kādas viesnīcas, kas atrodas pilsētas nomalē, konferenču zālē. Interese par "psiholoģiskās ārstēšanas speciālistu", kā viņš pats sevi sauc, nav zudusi ne Amerikā, ne Krievijā. Tagad gan tikšanās ar Kašpirovski vairs nesauc par "masu hipnozes seansiem", bet gan par "radošajiem vakariem" un "filozofiski dziedinošām sarunām".
 
"Viņš strādā Krievijā. Vienkārši tagad viņam ir uzstāšanās Amerikā. Cilvēki viņu gaidīja. Tie ir gan imigranti - seni viņa talanta cienītāji, gan amerikāņi," pastāstījis meistara palīgs Sergejs. Vēl jo vairāk - 29. maijā Kašpirovskis īstenojis pasaules mēroga akciju - apsolījis atbrīvot no krākšanas visas planētas iedzīvotājus. Vienīgais nosacījums - bija nepieciešama trīs minūšu ilga koncentrēšanās, bet pēc tam sešas stundas nedrīkstēja aiztikt degunu.

"Šīs neparastās akcijas fantastiskums izpaudās ne tikai acumirklīgā (trīs minūtēs) deguna izārstēšanā tūkstošiem cilvēku, bet arī absolūtā jebkādu vizuālu, audiālu vai video kontaktu neesamībā ar mani kā ar šīs programmēšanas avotu," par seansu pastāstījis pats Kašpirovskis.

Pēc dziednieka advokāta Sergeja Žorina vārdiem, Anatolijs Kašpirovskis ir lieliskā fiziskā formā. Viņš nodarbojas ar fiziskiem vingrinājumiem un dienā izpilda 1200 pietupienus - 600 no rīta un 600 vakarā, un to visu leģendārais dziednieks dara 77 gadu vecumā. Kašpirovskis ir oficiāli šķīries, un gadījumā, ja viņš vēl kādreiz sasaistīs sevi ar laulības saitēm, tad tikai ar "dievieti", kurai viņš pats būs "dievs".