Krievijā šefpavārs uzgrilē sadalīta līķa ausis

morguefile.com

Kādā no atpūtas bāzēm Maskavas tuvumā grilā un tam blakus atrastas cilvēka ķermeņa daļas. Aizdomās turētie vīrieši jau aizturēti, atsaucoties uz Krievijas Izmeklēšanas komitejas sniegto informāciju, vēsta MK.ru.

Nepatīkamajai smakai, kas nākusi no mangala pie kādas no mājiņām, uzmanību apgaitas laikā pievērsis sargs. Grilā viņš uzgājis pārogļojušās cilvēka ķermeņa daļas. Netālu atradusies arī vīrieša galva bez ausīm - tās vēlāk atrastas pašā mangalī.

Drīz vien tikuši aizturēti divi aizdomās turētie - abi bijuši piedzērušies un gulējuši turpat blakus esošajā atpūtas mājiņā. Blakus atrasti arī rīki, ar kuru palīdzību paveikta slepkavība un līķa sadalīšana - cirvis, āmurs, zāģis, kā arī medicīniskās maskas, bahilas, cimdi un asiņaina polietilēna plēve.

Vēlāk Izmeklēšanas komitejā paziņots, ka slepkavība notikusi 2. jūlijā kādā no tuvējās Zeļenogradas pilsētas dzīvokļiem. Sadzīviska strīda laikā aizdomās turētie nogalinājuši savu pudelesbrāli, bet pēc tam līķi aizveduši uz atpūtas bāzi, kur to mēģinājuši sadalīt gabalos un sadedzināt.

Zināms, ka viens no vīriešiem agrāk strādājis restorānā par šefpavāru.