Krievijā skolēni "strelkas" laikā piekauj metinātāju brigādi

Ekrānuzņēmums

Maija sākumā 30 gadus veco, Pleskavā dzīvojošo metinātāju Anatoliju N. piekāvuši skolēni no netālu esošā lauku ciema Serjodokas. Nespējot pārvarēt aizvainojumu pret mazgadīgajiem palaidņiem, vīrietis pēc nedēļas ciemā norunājis tikšanos, lai noskaidrotu attiecības līdz galam. Uz tikšanos, jeb, kā šāda veida attiecību noskaidrošanu mēdz dēvēt krievu valodas no krimināliem elementiem pārņemtajā žargonā - "strelku" Anatolijs nu jau ieradies ar palīgspēkiem - citiem metinātājiem, vēsta Life.ru.

"Viņi piebrauca pie vietējā kultūras nama, kur pielika nazi pie kakla 16 gadus vecajam Sergejam L. un sāka draudēt ar izrēķināšanos. Taču skolēni nenobijās un sākās parasts lauku kautiņš," Life.ru citē avotu tiesībsargājošajos orgānos.

Skaitliskā pārsvara dēļ no skolēnu puses - četri pleskavieši pret pieciem serjodokiešiem - Anatolijs ticis piekauts atkal, taču šoreiz kopā ar visiem saviem draugiem-metinātājiem. Turklāt darba rūķiem nav paveicies dubultā - tā dēļ, ka viņu oponenti izrādījušies nepilngadīgi,  par vīriešu rīcību nopietni ieinteresējusies policija.