Laima Vaikule atklāj, ka slepeni salaulājusies

Lasītākais
facebook.com/Laima-Vaikule

Populārā dziedātāja Laima Vaikule laikrakstam "Komsomoļskaja Pravda" atklājusi, kā slepus salaulājusies Amerikā.

Kopā ar savu vīru Andreju Latkovski māksliniece nodzīvojusi nu jau vairāk nekā 40 gadus. Viņi satikušies, kad dziedātāja bijusi 16 gadus veca. Andrejs tolaik spēlējis basģitāru kādā no Rīgas atpūtas vietām. Ilgus gadus viņi nodzīvojuši civillaulībā, un tikai pirms pieciem gadiem abi Amerikā slepus salaulājušies.

"Tā bija Andreja iniciatīva. Salaulājāmies mēs Lasvegasā, parastā baznīcā. izdarījām to joka pēc. Pēc būtības mēs abi esam brīvi un patstāvīgi cilvēki," Laima Vaikule pastāstījusi intervijā "Komsomoļskaja Pravda".

Dziedātāja arī atklājusi, kas viņai ļauj izskatīties jaunai un skaistai. "Mūsu dzīvē veselība ir kā kredīts. Ir svarīgi, kā jūs esat nodzīvojuši no dzimšanas līdz pat šai dienai. Ja 20 gadu vecumā jau būsiet darījuši visu iespējamo, tad 40 gadu vecumā izskatīsieties slikti," paudusi māksliniece.

Vienlaikus Laima Vaikule pastāvīgi sporto. "Tad man ir skriešana, tad slēpes, tad baseins. Mēģinu savas aizraušanās mainīt, jo viens un tas pats apnīk. Taču svarīgākais nav sports, galvenais ir sevi taupīt jau no paša sākuma, citādāk pēc tam jau būs par vēlu," viņa uzsvērusi.

Estrādes dīva žurnālistiem arī pažēlojusies, ka pirms vairākiem gadierm viņai Jūrmaklā atņemta māja. "Man bija māja, kuru pilsēta atņēma, jo uzradās to saimnieki no Šveices. Tai pašā laikā rajona pārvaldnieks teicis: "Laima, kāpēc tev vajadzīga šī māja, lūk, pretī ir saimniece, nopērc viņas zemi". Es arī to zemi nopirku un uzcēlu uz tās māju," pastāstījusi dziedātāja.

Uz jauniegūtā zemesgabala Vaikule uzbūvējusi māju pēc individuāla projekta. Viņa piedalījusies arī būvniecības procesā. "Nezināju, kādu [māju] būvēšu. Arhitekti piedāvāja projektu, taču es visu pārtaisīju pa savam. Pēc tam sekoja dārzs, žogs. Ar visu nodarbojos pati," atklājusi māksliniece.