Latviešu Tvitera lietotāji pievienojušies amerikāņu aktrises akcijai, #EsArī un #ViņšArī

Lasītākais
Ekrānuzņēms / Twitter.com

Tvitera lietotāji pievienojušies amerikāņu aktrises Alisas Milāno aizsāktajai akcijai, kurā, lietojot tēmturi "#MeToo" (#EsArī), cilvēki atklāj, ka piedzīvojuši seksuāla rakstura uzbrukumus. Milāno reaģējusi uz ziņu par producenta Hārvija Vainstīna seksuālajiem uzbrukumiem daudzām sievietēm. Arī Latvijas tvitera vidē parādījies tēmturis #EsArī, ko papildina atklāti stāsti no cietušajām sievietēm.

Diskusijā iesaistījās arī vīrieši, kuri norāda, ka arī sievietes mēdz uzmākties vīriešiem, tāpēc šīs problēmas kontekstā būtu jārunā par abu dzimumu upuriem. 

Tvitera konts "Gājējas piezīmes" izjūt solidaritāti ar visām sievietēm.Tvitera lietotāja Ieve atklāj savu pieredzi.Reklāmas nozarē strādājošo Martu Kukarāni nepārsteidz citu paustas viedoklis.Tikmēr tvitera lietotāja Līva Liepiņa aicina vērst uzmanību, ka no seksuālās vardarbības cieš ne tikai sievietes.Ierēdnis Pēteris Krišjānis neuzskata, ka minētā problēma līdzvērtīgi skar abu dzimumu pārstāvjus.Teiktajam iebilst bloga "Cehs.lv" autors Toms Lūsis.Tvitera lietotāja "ReālaIVFmamma" norāda uz atšķirīgo statistiku. 

Uztura speciāliste Ksenija Andrijanova vērš uzmanību minētai problēmai.Sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Kola-Kanča uzskata, ka par minēto problēmu jāļauj arī runāt vīriešiem.IT jomā strādājošais Jānis Čipāns norāda uz problēmu ar ko saskaras seksuālu uzmākšanos piedzīvojuši vīrieši. 


Tvitera lietotājs "Latvietis Vidējais" priecājas par vīriešu atklātību.