Mobilo maksājumu sistēma "Samsung Pay" būs pieejama arvien vairāk valstīs Eiropā

Lasītākais
pexels.com

Dienvidkorejas tehnoloģiju uzņēmuma "Samsung" veidotā mobilo maksājumu sistēma "Samsung Pay" pieejama četrās Eiropas valstīs un uzņēmums strādā pie tā, lai šo valstu skaitu palielinātu, aģentūrai LETA sacīja "Samsung Electronics" produktu portfeļa un komerciālās stratēģijas direktors Eiropā Marks Notons.

Viņš norādīja, ka "Samsung Pay" jau pieejams Apvienotajā Karalistē, Spānija, Zviedrijā un Šveicē. "Strādājam, lai šīm valstīm pievienotu jaunas, jo mums ir svarīgi padarīt "Samsung Pay" pieejamu tik daudz valstīs, cik vien iespējams," uzsvēra Notons.

Viņš sacīja, ka "Samsung" veic pārrunas ar vairāku valstu valdībām un finanšu institūcijām, lai sāktu darboties šo valstu tirgū. "Prioritizējam valstis pēc tā, cik attīstīta un bieži lietota tajās ir bezkontakta norēķinu sistēma, tirgus lielums. Priekš Latvijas mums pagaidām nav konkrēta datuma," atzina "Samsung" pārstāvis.

"Samsung" Latvijā pārstāv SIA "Samsung Electronics Baltics". Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 281,016 miljoni eiro, bet peļņa - 5,308 miljoni eiro.