Modele: sekss par naudu modes pasaulē - ierasta lieta

instagram.com/jazzegger

20 gadus vecā londoniete Džeza Egere (Jazz Egger) patlaban modes pasaulē sper tikai pirmos soļus, un ne vienmēr jaunākās atklāsmes par šo biznesu meitenei iet pie sirds.

Kā raksta Cosmopolitan, pirms gada manekene bijusi šokēta ar sava aģenta intīmo piedāvājumu. Viņa atteikusies, taču vienlaikus bijusi satriekta par to, ka daudzas meitenes modes pasaulē nodarbojas ar prostitūciju. Džezas aģents viņai atklājis, ka pazīstamām modelēm par laika pavadīšanu ar turīgiem vīriešiem maksā līdz pat diviem miljoniem dolāru.

Modele apgalvo, ka pazīst divas supermodeles, kuras par naudu sniedz seksuālus pakalpojumus vīriešiem, lai nodrošinātu sev karjeras izaugsmi. Pašas Džezas aģents analoģisku piedāvājumu izteicis kā "sapņu darbu", kurš izpaustos kā izbraucienu ar jahtu Grieķijā kopā ar trim miljonāriem. Aģents arī izteicies, ka tieši tā arī visa modes industrija darbojas.

Foto: instagram.com/jazzegger

Pēc kāda laika modele saņēmusi vēl vienu "vilinošu piedāvājumu"- viņa uzaicināta uz saviesīgu vakaru ar kāda pazīstama aktiera piedalīšanos, bet vakara izskaņā modelei būtu ar šo vīrieti jāpārguļ. Atbildot uz Džezas sašutumu par to, ka viņa ir modele, nevis seksa darbiniece, aģents tikai smējies un atbildējis, ka modes industrijā tamlīdzīga prakse ir ierasta lieta. "Visām patīk sekss ar simpātiskiem puišiem. Par ko gan te būtu jākaunas? Tie visi ir sabiedrības dubultstandarti, kuru dēļ sievietēm ir jākaunas. Vairums modeļu ir kļuvušas par to, kas viņas ir tagad, tikai pateicoties kaut kam tādam," paziņojis aģents.

Foto: instagram.com/jazzegger

Džeza atzinusies, ka pēc tam, kad pirmo reizi žurnālistiem pastāstījusi par saņemtajiem piedāvājumiem, ar viņu sazinājušās daudzas citas modeles. Meitenes pastāstījušas sevis piedzīvoto un tad modele sapratusi, ka prostitūcija viņas sfērā ir ļoti ierasta lieta. "Šajā industrijā ir tik daudz netīra! Esmu nolēmusi to mainīt, lai arī ko man tas nemaksātu. Iespējams, tam būs vajadzīgas vairākas simtgades, taču ir vērts vismaz sākt," uzskata Džeza Egere.