Narkomāni atrok vecmāmiņas kapu, lai rotaslietas iemainītu pret dozu

Ekrānuzņēmums

Divi gados jauni narkomāni atrakuši kapu, kurā bijusi apbedīta viena no viņiem vecmāmiņa. Kapa apgānītāji cerējuši, ka varēs iegūt pirms 15 gadiem mirušās sievietes rotaslietas un iemainīt tās pret narkotiku devu.

Kā vēsta televīzijas kanāls WSAZ, incidents noticis ASV, Kentuki štatā, Martinas apgabala kapsētā. Pirms 15 gadiem apglabātās Emīlijas Hovardas ģimenes locekļi pamanījuši, ka viņas kapavieta ir atrakta. Par to viņi ziņojuši policijai. Likumsargi ātri vien nonākusi uz apgānītāju pēdām. Viens no viņiem izrādījies apglabātās Emīlijas Hovardas mazdēls Džeimss Hovards.

Par laimi, atvērt zārku ļaundariem nav izdevies. Vēlāk Emīlijas Hovardas ģimene paziņojusi, ka tajā nemaz nekādu rotaslietu neesot.

"Notikušais ģimeni ir ļoti sarūgtinājis," telekanālam WSAZ pastāstījis Emīlijas mazdēls Džordžs Džuds. "Mēs patiešām negaidījām, ka to ir izdarījis kāds no mūsu ģimenes."

Džūds atklājis, ka Džeimsam ir bijušas problēmas. Taču ģimene nav varējusi iedomāties, ka viņš varētu izdarīt kādu nozoegumu, jo īpaši tādu.

"Narkotikas ir vēl viens instruments, kuru izmanto sātans, lai novestu cilvēkus no ceļa. Viņi izdarīs visu," ir pārliecināts Džūds.