Negaidīta diagnoze uzstādīta Maksimam Galkinam

Lasītākais
publicitātes foto

Speciālists ir pārliecināts, ka Maksima Galkina ekstravagantā publiskā uzvedība, kas bieži vien ir visnotaļ izaicinoša, ir saistīta ar viņa centieniem par visām varītēm iziet no savas sievas Allas Pugačovas ēnas. Eksperts humoristam noteicis diagnozi, nodēvējot viņu par mūžīgo bērnu.

Kā vēsta Dni.ru, pēdējā laikā Maksims Galkins neticami aktivizējies sociālajos tīklos. Savā instagramā televīzijas raidījumu vadītājs ar apskaužamu regularitāti publicē fotogrāfijas un video rullīšus, turklāt daudzos gadījumos tie ir kā nelieli skeči.

Vēl jo vairāk - Galkins bezmaz vai filmē īsfilmas ar sevi galvenajā lomā. Arī sabiedrībā Galkins uzvedas ļoti uzkrītoši un teatrāli. To pašu var teikt arī par viņa vadītajiem televīzijas raidījumiem. Ļaunas mēles pat melš, ka šovos Maksims Galkins visus burtiski atstāj savā ēnā.Pēc speciālista domām, sociālie tīkli, ar kuriem pēdējā laikā mākslinieks tā aizrāvies, viņam ir kā zāles pret aizmirstību. Kaut kas līdzīgs tam, kad kaut ko ierakstīji un saņēmi miljonu "patīk", kuri Maksimam ir tāda kā tablete.

Dni.ru atgādina, ka Maksims Galkins patlaban "Pirmajā kanālā" vada vairākus raidījumus - tie ir viņa šovs "MaksimMaksim", talantīgiem bērniem veltītais raidījums "Labāk par visiem", kā arī sarunu šovs "Šovakar", kuru viņš vada kopā ar Jūliju Meņšovu.