Nepilngadīgas seksa verdzenes un sadistiski nāvessodi: Ziemeļkorejas diktatora izvirtības

EPA / LETA

Kāda no Ziemeļkorejas aizbēgusi meitene britu medijam Mirror pastāstījusi par diktatora Kima Čenuna izvirtībām un dzīvesveidu. Viņa ir valsts vadītājam pietuvināta ģenerāļa meita.

26 gadus vecā Hī Jona Lima pastāstījusi par dzīvi Ziemeļkorejā. Viņai izdevies aizbēgt no valsts kopā ar māti un jaunāko brāli pēc tam, kad 51 gadu vecais tēvs, Korejas Tautas armijas ģenerālis, nomiris no alkoholisma. Lai varētu izbraukt no valsts, ģimenei nācies dot kukuļus - kopā aptuveni 7000 ASV dolāru. Patlaban viņa dzīvo Seulā un bijusi ar mieru savā slepenajā dzīvoklī sniegt interviju Mirror žurnālistiem.

Pēc viņas vārdiem, Kims Čenuns bērnus piespiež skatīties cilvēku nošaušanas. Meitene pati ir bijusi lieciniece kādu mūziķu sodīšanai ar nāvi, kuri pieķerti, skatoties porno filmas. Hī Jona Lima stāsta, ka noskatīties šo asiņaino izrādi bijuši sadzīti desmit tūkstoši bērnu. "Mums pavēlēja pamest skolu un doties uz Phenjanas Militāro akadēmiju. Mūziķi jau bija tur. Viņi bija sasieti un pieķēdēti pie zenītlielgabaliem. Mūziķus šāva pēc kārtas, lai viss pūlis no eksekūcijas neko nepalaistu garām. Viņi vienkārši izgaisa pēc katra lielgabala šāviena. Ķermeņi tika sašķaidīti, asinis un miesas daļas lidoja uz visām pusēm." Pēc liecinieces vārdiem, pēc tam pa ķermeņu atliekām ar asiņainām kāpurķēdēm esot braukājuši tanki, tik ilgi, kamēr visas atliekas bijušas iemītas zemē. 

Tāpat, pēc bēgles vārdiem, Kimu Čenunu aplaimo vesela nepilngadīgu konkubīņu armija. Proti, amatpersonas visās valsts skolās atlasa skaistākās meitenes, kuras tiek nosūtītas uz Phenjanu seksuālā verdzībā. Tur pusaudzes dzīvo kā harēmā, pienesot saimniekam ēdienu, veicot masāžu un apmierinot viņa seksuālās fantāzijas.

Ziemeļkorejas līdera pusdienas valstij izmaksā vairākus tūkstošus dolāru. Diktatora mīļākais ēdiens - "Putnu ligzdas zupa". Tā tiek gatavota no Āzijas bezdelīgas ligzdām (šie putni savas ligzdas izklāj ar smalku zāli un tās apsiekalo, Ķīnā šīs ligzdas ēd kā lielu gardumu - red.piez.). Tās tiek speciāli piegādātas no Ķīnas un kilograms maksā ~3000 dolārus. Tāpat Kimam Čenunam garšo melnie ikri.

Vienlaikus visa valsts dzīvo zem nabadzības robežas. Ziemeļkorejas iedzīvotāji vēl aizvien nav atguvušies no baisā 1995.-1999. gada bada, kad no pārtikas trūkuma nomira vismaz desmi tūkstoši cilvēku, taču daži avoti min daudz lielāku slaitu - pat trīs miljonus mirušo.

Meitene atceras apkārtējiem bailes iedvesošo Čenuna uzvedību. "Visiem bija jābūt maksimāli lojāliem vadonim, citādi varētu tikt sodīti ar nāvi." Viņš zombē savu tautu un tur to bailēs, katru dienu riskējot ar visu iedzīvotāju likteni savu politisko ambīciju dēļ, draudot ar kodolkaru Amerikas Savienotajām Valstīm..

Pēc Hī Jonas Limas stāstītā, diktatoram pa visu valsts teritoriju izvietoti grezni mitekļi, kuros viņš pavada laiku. Kims Čenuns pastāvīgi pārceļas no vienas slepenas rezidences uz citu, jo baidās no atentāta. Bēglei savulaik gadījies pabūt vienā no tādām mītnēm. Viņa atzīmē, ka tā bijusi grezna villa ar baseinu, strūklakām un neticami skaistu dārzu.