Norvik Banka sveic klientu 100 gadu jubilejā!

publicitātes foto

Norvik Bankas Latvijas Biznesa vadītāja Laura Poča–Rozenblūma 5. augustā bija klāt īpašā notikumā, lai bankas vārdā sveiktu klienti Genovefu Dobkeviču, kura šajā dienā atzīmēja ievērojamu dzīves notikumu – 100 gadu jubileju!

Dobkevičas kundze, kas ir ilggadēja Norvik Bankas kliente, savu īpašo dienu atzīmēja tuvāko cilvēku lokā un Norvik Banka ir gandarīta, ka šajā dienā varējām būt klāt, sveikt un personīgi novēlēt kundzei stipru veselību.

Norvik Bankas Latvijas Biznesa vadītāja Laura Poča–Rozenblūma sveic simtgadnieci Genovefu Dobkeviču dzimšanas dienā

Tikšanās izvērtās patiesi priekpilna un, kā atzīmē Laura Poča–Rozenblūma: “Mūsu klienti ir mūsu zelts, un 100 gadu jubileja ir brīnišķīgs notikums, ko svinēt kopa ari ar klientiem! Genovefas kundze tika sveikta lielā sirsnībā, vēlot veselibu un enerģiju! Kā arī, viesošanās izvērtās par īpašu mirkli kopā ar mūsu klienti, uzklausot pieredzes pilnos stāstus!”

Dobkevičas kundze iedvesmo ar savām plašajām valodu zināšanām – krievu, latviešu, vācu un poļu, turklāt, runā arī latgaliski! Brīnišķīgs dzīvesprieka un enerģijas avots, un atliek vien novēlēt, lai dzīves spars turpina priecēt tuvos un mīļos!