Ņujorkas ārsti cīnās par Laimas Vaikules veselību

facebook.com/Laima-Vaikule

Laima Vaikule ir pārcēlusi savus ieplānotos koncertus uz vēlāku laiku, jo, atpūšoties Amerikā, ir guvusi traumu, kuras dēļ bijusi nepieciešama kājas operācija.

Par to, ka tuvākajā laikā ar uzstāšanos nevarēs iepriecināt sava talanta daudzos pielūdzējus, populārā dziedātāja ir paziņojusi savā oficiālajā Instagram kontā. Vaikule publicējusi fotogrāfiju, kurā kā atrašanās vieta norādīta Ņujorka.

"Diemžēl esmu spiesta atcelt visus februāra koncertus, nedaudz pārrēķināju savus spēkus, slēpojot pa kalnu nogāzēm un izmežģīju kāju. Jau ir veikta operācija, un es izeju rehabilitācijas kursu. Tāda ir dzīve...," raksta māksliniece.

Turpinājumā dziedātāja izteikusi cerību, ka fani viņu spēs saprast. "Koncerti nav atcelti, tie notiks martā, tikko kā es atgriezīšos no ASV, kur par mani rūpējas un nostāda atkal uz kājām mani ārsti. Visus mīlu un gaidu tikšanos," savu paziņojumu noslēdz Laima Vaikule.


Daudzi sekotāji nekavējoties reaģējuši uz dziedātājas paziņojumu, savai iemīļotajai māksliniecei vēlot ātrāku atveseļošanos un iesakot rūpēties par veselību. "Jau ir tas vecums, kad jābūt uzmanīgākai, veseļojieties, jūs mums esat vajadzīga", "jūsu vecumā laiku labāk pavadīt šūpuļkrēslā pie kamīna....pirms koncerta!!!!!!", raksta daži pielūdzēji. "Laimiņ, es lūdzos par Jūsu veselību! Veseļojieties ātrāk! Es bez jūsu dziesmām nevaru!!!", "Kādas šausmas! Veseļojieties, mīļā Laima! Veselību jums!", "lūk, kāpēc es nevizinos pa kalnu nogāzēm... lai neko nesalauztu. Tas ir tik bīstami. Veseļojieties, Laima, un izdaiļojiet pasauli! Jūs esat vajadzīga", "Dārgo Laimiņ, ātrāku jums izveseļošanos. Lūdzu, sargiet sevi. Mēs par jums ļoti uztraucamies. Ceru, ka ar kāju viss būs labi. Ļoti mīlu", komentāros raksta citi norūpējušies fani.