Palkavnieks: "Draugiem Group" programmētāji iepriekš ir strādājuši pie bandītiem

Lasītākais
Evija Trifanova / LETA

"Draugiem Group" mītnes zeme vienmēr būs Latvija, trešdien Finanšu ministrijas rīkotajā konferencē "Nodokļu maksātāju forums 2017" atzina "Draugiem Group" pārstāvis Jānis Palkavnieks. Tāpat viņš ir pārliecināts, ka programmētāji, kas stājušies darba attiecībās ar viņa pārstāvēto uzņēmumu, iepriekš ir strādājuši pie bandītiem.

Diskusijas laikā izskanēja jautājums, vai "Draugiem Group" neplāno pārcelties uz kādu citu valsti, uz ko Palkavnieks norādīja, ka kompānijas galvenā mītnes zeme vienmēr būs Latvija.

"Esam Latvijas uzņēmums, kas 13 gadu laikā saņēmis finansējumu no Latvijas sabiedrības. "Draugiem" neplāno pamest Latviju," uzsvēra Palkavnieks.

Savukārt, runājot par jauna darbaspēka piesaisti, Palkavnieks pauda sašutumu, ka programmētāji, stājoties darba attiecībās ar "Draugiem Group", vaicā vai uzņēmums maksās legālu algu.

"Pēdējo mēnešu laikā, kad darbā pieņemam jaunus programmētājus no citiem uzņēmumiem, viņi vaicā, vai šeit maksā legālu algu. Tas mums bija pārsteigums, jo laikā, kad programmētāji trūkst ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē, viņi iepriekš ir strādājuši pie bandītiem," teica Palakvnieks.

"Draugiem Group" ietilpst 11 uzņēmumi, kuros strādā vairāk nekā 360 darbinieku Latvijā un ASV.