Paņins nolamājis Galkinu par geju

Evija Trifanova / LETA

Aktieris Aleksejs Paņins nolamājis komiķi Maksimu Galkinu par geju. Paņins sociālajos tīklos izteicies, ka komiķis esot gejs, kas dzīvo kopā ar vecu sievieti, ziņo Dni.ru.

Paņins intervijā medijiem norādījis, ka viņa izteikumi par komiķi esot bijusi viņa atbilde uz Galkina  joku. Nesen sociālo tīklu lietotāju redzeslokā nonācis video, kurā redzams  vīrietis, kas stājas dzimumsakaros ar suni.  Video redzamā persona vizuāli ir līdzīga Paņinam, tāpēc daudzi sociālo tīklu lietotāji veltījuši viņam asu kritiku,  daži pat nodēvējuši par zoofilu. 


Neilgi pēc šī incidenta Galkins sociālajos tīklos padalījies ar kārtējo joku video – šoreiz komiķis analizējis varas sadali starp slavenībām, ja sabiedrības dāma Ksenija Sobčaka uzvarētu Krievijas prezidenta vēlēšanās. Premjerministra amatu Galkins iedalījis bijušajai realitātes šova “Dom-2” zvaigznei Ksenijai Borodinai, savukārt par Dzīvnieku un Vides aizsardzības komitejas priekšsēdētāja amatu - Paņinam.   

Aktieris atbildi parādā nav palicis un Instagram profilā publicējis sekojošu paziņojumu: “Maks, tu tik veikli sadalīji amatus. Tev laikam šķiet, ka tu ļoti asprātīgi pajokoji, tikai nez kāpēc par sevi tu aizmirsi. Mīlīt, kā tev liekas, kādu amatu jaunajā Krievijas valdībā varētu ieņemt gejs, kas dzīvo kopā ar vecu sievieti? Droši vien pārvaldīt Pensiju fondus, vai ne Maksim?” Paņins arī piedraudējis ar fizisku izrēķināšanos, ja Galkins turpinās ņirgāties un pazemot viņu.