Par huligānismu Vecrīgā aizturēti divi briti

ekrānuzņēmums no Twitter

Policisti šorīt par huligānismu Vecrīgā aizturējuši divus britus, aģentūru LETA informēja Rīgas Pašvaldības policijā (RPP).

RPP videonovērošanas centra darbinieki videonovērošanas kamerās pamanīja piecus vīriešus. Divi no viņiem bojāja kādas kafejnīcas terasi, izraujot stādus no puķupodiem un pēc tam metot tos gan pret bruģi, gan uz terases jumta.

Viens no vīriešiem arī novilka bikses un apkārtējiem parādīja dzimumorgānus.

Uz notikuma vietu nekavējoties tika nosūtīta tuvākā RPP ekipāža.

Likumsargi, sekojot videonovērošanas centra darbinieku norādēm, uzmeklēja abus huligānus. Pārrunu laikā tika noskaidrots, ka vīrieši ir tūristi no Lielbritānijas. Vīrieši sākotnēji noliedza izdarīto, taču vēlāk atzinās.

Tūristi tika aizturēti un nogādāti notikuma vietā, kur aptuveni no pieciem puķupodiem stādi bija izrauti un izmētāti pa bruģi. Tāpat tika ievērots, ka vienai no lampām ir norauts kupols, kas arī bija sašķaidīts pret bruģi.

Abiem pārkāpējiem tika noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli par sīko huligānismu. Vienam no viņiem piemērots naudas sods 150 eiro apmērā, savukārt otram, kurš bija arī atkailinājies, 200 eiro naudas sods.