Par krāpšanu aizturēts viltus ģenerālis

Lasītākais
Ekrānuzņēmums

Krievijas pilsētā Saratovā aizturēts Krievijas Federālā drošības dienesta (FSB) viltus ģenerālis, kurš tiek apsūdzēts par krāpšanu lielos apmēros.

Kā medijus informējis FSB preses dienests, Saratovas iedzīvotājs Sergejs Buinovskis kādam paziņam, izbijušam armijniekam, piedāvājis viņu iekārtot darbā Federālajā Drošības dienestā un stādījies priekšā kā šī specdienesta ģenerālleitnants.

Viltus ģenerālis savam upurim apgalvojis, ka viņam ir cieši sakari ar Drošības dienesta Galvenās pārvaldes vadību un lielākai ticamībai imitējis telefona sarunu ar kādu no augstākajām amatpersonām.

Par iekārtošanu kārotajā darbā "ģenerālis" pieprasījis 270 tūkstošus rubļu (~4000 eiro). Lielākā daļa no šīs naudas it kā bija paredzēta Galvenās pārvaldes vadītājam.

"Krāpnieks ir darbojies patstāvīgi, nekādu kontaktu ar FSB darbiniekiem viņam nebija. Pilsonis tika aizturēts ar visiem pierādījumiem brīdī, kad saņēma naudu," teikts preses dienesta paziņojumā.

Patlaban Federālā Drošības dienesta viltus ģenerālim uzrādītas apsūdzības pēc panta "Krāpšanas mēģinājums īpaši lielos apmēros". Apsūdzētajam draud brīvības atņemšana līdz četrarpus gadiem. "Ģenerālis" savu vainu ir atzinis un parakstījies par dzīvesvietas nemainīšanu un attiecīgu uzvedību.


Avots: LIFE.ru