Plastikas ķirurgs atklāj patiesību par Allas Pugačovas seju

Lasītākais
Ekrānuzņēmums

Alla Pugačova vienmēr izskatās lieliski, un rodas iespaids, ka 68 gadus vecajai māksliniecei laiks ir apstājies uz vietas. Primadonnas cienītāji ir pārliecināti, ka dziedātāja šim satriecošajam rezultātam velta ne mazums pūļu, taču ticamas informācijas par Allas Borisovnas skaistuma noslēpumiem līdz šim nav bijis. Medicīnas zinātņu kandidāts un plastikas ķirurgs Iļja Kisļakovs portālam Dni.ru izteicis savas domas par to, kā gan māksliniecei izdodas uzturēt savu ārieni tādā līmenī.

Aplūkojot dziedātājas fotogrāfijas, kas uzņemtas dažādos gados, viņš secinājis, ka ķirurģiskās iejaukšanās sekas ir redzamas burtiski ar neapruņotu aci. Ķirurgs pieļauj, ka te nav iztikts bez fronto-temporālā liftinga (pieres un deniņu rajona endoskopiska pacelšanas - red. piez.), blefaroplastikas (augšējo un apakšējo plakstiņu korekcijas - red. piez.), sejas apļveida savilkšanas (sejas muskuļu–fasciālās sejas sistēmas apļveida savilkšana, kas ļauj novērst krokas un grumbas, uzlabot ovālu un koriģēt izmaiņas kakla zonā - red. piez.), kā arī, iespējams, filleriem (kosmētiskās injekcijas jeb šķidri implanti, kas, aizpildot grumbas, palīdz bez ķirurģiskas iejaukšanās veikt sejas ovāla, nāsu–mutes kaktiņu kroku, lūpu, vaigu un zoda kontūrplastiku - red. piez.), kas piešķir apjomu vaigu laulu rajonā.


"Gribas atzīmēt, ka Alla Borisovna savos gados izskatās lieliski un ir vairākkārtēji visiem pierādījusi, ka vecums skaistumam nav nekāds šķērslis. Viņa patiešām laiku ir pagriezusi atpakaļ, un tas nav tikai skaistuma speciālistu nopelns. Pareizs uzturs, mērena fiziskā slodze un, protams, mīlestība pārveido estrādes karalieni," ķirurga teikto citē Dni.ru.