Policija aizdomīgā autoservisā atrod zagtas automašīnas un lielu daudzumu zagtu auto detaļu

morguefile.com

Valsts policija (VP) kādā aizdomīgā autoservisā atradusi divas zagtas automašīnas un lielu daudzumu zagtu auto detaļu, aģentūru LETA informēja VP.

Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes policisti, veicot Pārdaugavas teritorijas uzņēmumu pārbaudes, ievēroja kādu aizdomīgu autoservisu Zolitūdes ielā. Lai iekļūtu autoservisa iekštelpās un pārbaudītu tur esošo preci, likumsargi centās sazināties ar autoservisa īpašniekiem. Īpašnieki neatbildēja uz likumsargu telefona zvaniem un izrādīja pretdarbību. Šo iemeslu dēļ, tika veikta sankcionētā kratīšana.

Iekļūstot autoservisa iekštelpās un veicot tur esošo mantu pārbaudi, likumsargi noskaidroja, ka pārdošanā izliktās auto detaļas un automašīnas ir zagtas. Kopumā autoservisā atrastas divas automašīnas - "BMW 330" un "BMW X5", 700 dažādu automašīnas marku atpakaļskata lukturu, 20 "Volvo" markas lukturu kā arī automašīnu virsbūvju detaļas, motori un dzinēji, kas pašlaik tiek identificēti.

Viena no atrastajām automašīnām, kas tika nozagta šī gada martā - ir atdota tās īpašniekam. Otras automašīnas identificēšanas process vēl turpinās.

Policija par zagto automašīnu un zagto rezerves daļu tirdzniecību aizturēja divas personas - 1988. gadā dzimušu vīrieti un 1973. gadā dzimušu sievieti. Abas personas iepriekš policijas redzeslokā nav nonākušas. Tiesa atteica abām personām piemērot drošības līdzekli apcietinājumu.

Pret abām personām ir sākti divi kriminālprocesi par zādzību. Viņiem draud brīvības atņemšana līdz četriem gadiem, piespiedu darbs vai naudas sods.