Pugačova izgrūdusi milzu naudu par jaunu imidžu

Ekrānuzņēmums

Stilists un modes eksperts Vlads Torhovs pamatīgi izpētījis apģērbu, kurā Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova pēdējā laikā parādās sabiedrībā. Speciālists konstatējis, ka Primadonna par savu apģērbu ir iztērējusi kaudzi naudas, vēsta portāls kompravda.eu.

Nesen Alla Pugačova Dzintaru koncertzālē apmeklējusi pianista Denisa Macujeva koncertu. Mediju pārstāvji pamanījuši, ka dziedātāja, atpūšoties Jūrmalā, ir kļuvusi slaidāka un nomainījusi arī imidžu. Tagad Pugačovas garderobē ir vairāk apģērba gabalu, kas ir ieturēti gaišos toņos, un pateicoties tiem, māksliniece izskatās krietni jaunāka.

Žurnālisti nolēmuši noskaidrot aptuveno summu, cik tad Allai Pugačovai ir izmaksājis apģērbs, kurā viņa apmeklējusi pianista koncertu. Pirmais, kas krīt acīs, ir iespaidīgā kaklarota no Stīvena Vebstera kolekcijas. Tā ir rotaslieta no 18 karātu baltā zelta, un tās cena ir 10 000 ASV dolāru. "Pie jaunā apģērba vajadzēja izvēlēties garāku kaklarotu, bet vislabāk to nelikt vispār. Tā ir pārāk grezna un lec laukā no šī ansambļa. Gotu stils ir aizgājis, esi sveicināts, elegantais ikdienas apģērbs," aksesuāra izvēli komentējis stilists Vlads Torhovs.


Pugačova bija tērpusies pagarā gaišas krāsas žaketē. "Ļoti līdzinās "Brunello Cucinelli", tās cena ir aptuveni divi vai trīs tūkstoši eiro," skaidro Torhovs. Tāpat estrādes dīva bijusi tērpta šauros džinsos "stabulenēs", melnā blūzē, bet galvā beisbola cepure. Tamlīdzīgas "Loro Piana" no kašmira darinātas "kepkas" cena, pēc stilista teiktā, Maskavas apģērbu veikalos ir 30 000 rubļu (~450 eiro). 

Pleca somiņa, visdrīzāk, ir tikusi nopirkta kādā veikaliņā turpat Jūrmalā. Tēlu noslēgusi plata "Burberry" zīmola šalle (35 000 rubļu (~500 eiro)). "Izskatās, ka Alla Borisovna drīzāk ir gatavojusies apmeklēt jāšanas sacensības, nevis saviesīgu pasākumu," atzīmē kompravda.eu.

Pugačovas roku locītavas rotājušas patlaban modē esošās tievas rokassprādzes ķēdīšu veidā, no baltā zelta un ar briljantiem. Maskavā šāda rotaslieta maksā aptuveni 120 000 rubļu (~1800 eiro). Kā aprēķinājis Vlads Torhovs, visām šīm metamorfozēm dziedātāja ir iztērējusi vairāk nekā miljonu rubļu (~15 000 eiro).

Papildu tam visam klāt vēl jauna frizūra, pateicoties kurai mati izskatās biezāki.

Tāpat kompravda.eu vēsta, ka Pugačova atpūtai Jūrmalā kopā ar saviem trīs gadus vecajiem bērniem Hariju un Lizu, kā arī vīru Maksimu Galkinu ir noīrējusi villu "Marta". Šī elitārā kompleksa īre mēnesī maksā 100 000 eiro, taču villas īpašnieks un sens mākslinieces draugs Viktors Krasovickis Primadonnai varētu būt iedevis ievērojamu atlaidi. Tiek arī minēts, ka villa "Marta" pirms gada ir izlikta pārdošanā, un to var iegādāties par 15 miljoniem eiro, taču pagaidām neviens pircējs gan nav atradies.