Pugačova izmetusi no dzīvokļa sava mīlnieka mantas

Lasītākais
Edijs Pālens / LETA

Žurnālisti atklājuši jaunas detaļas par Allas Pugačovas kādreizējo romānu ar Vladimiru Kuzminu. Uzzinot par to, ka dziedātājs sācis interesēties par citām sievietēm, Primadonna esot sarīkojusi pamatīgu skandālu un izmetusi no sava dzīvokļa visas mīlnieka mantas, vēsta Dni.ru.

Vladimirs Kuzmins Allas Pugačovas dzīvē parādījies brīdī, kad tikko bijusi izirusi viņas laulība ar trešo vīru, producentu Jevgēņiju Boldinu. Sākotnēji Primadonnas un pievilcīgā dziedātāja attiecības bijušas tikai lietišķas - viņi strādājuši Pugačovas teātrī un duetā dziedājuši "Divas zvaigznes", kā arī citas kompozīcijas, kas kļuva par hitiem. Taču pēc tam starp abiem māksliniekiem iedegusies īsta kaisle. Tā abus pārņēmusi tik ļoti, ka Kuzmins pat pametis savu sievu un trīs bērnu māti, dzejnieci Tatjanu Artemjevu.

Taču abu dziedātāju laime nav turpinājusies ilgi. Runā, ka Kuzmins pamazām sācis skatīties uz citām sievietēm, un Pugačova to nav varējusi izturēt. "Lielā mīlestība ar to arī beigusies. Nav iztikuši arī bez skandāla - dziedātājas pielūdzējas redzējušas, kā viņa lielās dusmās no sava Gorkija ielas dzīvokļa izmetusi roka dziedātāja mantas," rakstnieka Fjodora Razzakova grāmatu "Alla Pugačova. Primadonnas 50 vīrieši" citē portāls Kompravda.eu.

Pēc attiecību saraušanas Pugačova uzsākusi romānu ar jauno dziedātāju Sergeju Čelobavnovu, bet Kuzmins devies uz ASV, kur saticis savu nākamo sievu, modeli Kelliju Kerzonu, ar kuru bija precējis divus gadus, bet pēc tam septiņus gadus dzīvoja civillaulībā ar aktrisi Veru Sotņikovu. Patlaban viņš ir laimīgs laulībā ar divas reizes par sevi jaunāko Jekaterinu Trofimovu.

"Es savā dzīvē esmu pieļāvis tik daudz kļūdu, ka ka tagad atliek tikai nožēlot. Kad es satiku savu pēdējo sievu Katju, nolēmu, ka tāpat kā iepriekš, dzīvot vairs nevaru. Es gribu dzīvot mierīgi ar vienu sievieti. Vēlos par viņu rūpēties. Agrāk es biju egoists," kādā intervijā paudis Vladimirs Kuzmins.

Starp citu, neskatoties uz skandalozo šķiršanos, Pugačova un Kuzmins ir spējuši atjaunot cilvēciskas attiecības. Alla pat piedalījusies Kuzminam veltītajā Andreja Malahova raidījumā "Šovakar". Tiesa gan, tajā Pugačova publiski paziņoja, ka Vladimirs cieš no izkaisītās sklerozes.