Pugačova iztērējusi milzu naudu intīmām lietiņām

Lasītākais
vk.com/maximialla

Maksims Galkins ir jau piektais Allas Pugačovas vīrs, kurš par Krievijas estrādes Primadonnu dēvēto dziedātāju ir 27 gadus jaunāks. Tas ir - kad humorists tikai piedzima, Pugačova jau bija paspējusi apprecēties, dzemdēt meitu, izšķirties un apprecēties atkal.

Tāpēc, kā spriež Dni.ru, pensionārei Pugačovai ir jādara viss, lai gados jaunais laulātais draugs neaizietu pie citas. Vispirms viņa ir parūpējusies par savu augumu. 68 gadu vecumā viņai ir gandrīz vai modeles figūra - gurnu apkārtmērs ir 94 centimetri, viduklis - 70, krūšu apkārtmērs - 96 centimetri, bet to izmērs - trešais.

Pēc tam Primadonna nomainīja ģērbšanās stilu. Vecmodīgās kleitas nomainīja kleitas ar dekoltē. Kā atzinusi pati Pugačova, šādu izmaiņu iemesls ir ne tikai jaunais vīrs, bet arī nesen dzimušie dvīņi. "Izskatos neslikti. Vienīgais stimuls - tie ir bērni. Savu dvīņu acīs ļoti gribu izskatīties kā jauna māmiņa, nevis jaunavīga vecmāmiņa," atklāj dziedātāja.

Kā apgalvojuši dažu smalku apģērbu veikalu konsultanti, tad Primadonna, lai pārseigtu savu laulāto draugu arī pēc 16 gadu ilgas kopdzīves, naudu nežēlojot.

Kā noskaidrojis televīzijas raidījums "Tu neticēsi!", pēdējās iepirkšanās čeks bijis par 80 tūkstošiem rubļu (~1200 eiro). Tas ir par diviem naktskrekliem, diviem krūšturiem, halātiņu un vienu mājas kleitu.