Pugačova, Pauls, Rezņiks - leģendārais trio gatavo "spridzekli"

Lasītākais
Instagram.com/allaprimadonna

Primadonnas jubilejas koncertos var izskanēt jauns skaņdarbs, vēsta portāls Dni.ru.

Uzkāpt estrādes mākslas Olimpā savulaik Allai Pugačovai palīdzējuši divi maestro - komponists Raimonds Pauls un dzejnieks Iļja Rezņiks. Tādas dziesmas kā "Старинные часы", "Возвращение", "Без меня тебе, любимый мой" un "Эй вы там, наверху" Pugačovas izpildījumā kļuva par īstiem hitiem visā Padomju SAvienībā. Kā izrādās, pavisam Rezņiks Primadonnai ir uzrakstījis 71 dziesmu. Tagad estrādes žanra korifeji var apvienoties atkal, uzskata Dni.ru.

"Es Allai uzdāvināju savu dzejoļu krājumu divos sējumos, tur ir 750 četrrindes, teicu, lai izvēlas jebkuru no tām. Man nav doma radīt tieši jaunu hitu, man šis vārds nepatīk. Ir neliela vēlēšanās atkal pastrādāt kopā. Mēs taču esam uzrakstījuši tik daudz kā laba!" apgalvojis Rezņiks. "Kaut kā ir jāapvienojas arī ar Paulu. Mēs taču agrāk pastāvīgi maršrutā Maskava-Pēterburga-Rīga viens pie otra braucām. Tagad esam kļuvuši solīdi. Alla visu laiku ir ceļā, tāpat arī es. Raimonds Voldemarovičs dzīvo Jūrmalā, pie ezera. Kāpēc gan ne? Agrāk mēs visu radījām spontāni. Raimonds man pazvanīja un pateica, ka viņam ir mūzika: "Kam atdot?" Protams, ka Allai. Atsūtīja man melodiju, es uzrakstīju vārdus un sūtījām viņai. Tāds trijstūris sanāca," atklājis dzejnieks.

Rezņikam patīk atcerēties, kā sadarbojies ar Pugačovu un Paulu. "Mēs taču kopā radījām tik daudz laba! Manuprāt, pats izdevušākais ir skaņdarbs "Скупимся на любовь"", dzejnieku citē portāls.Iespējams, pielūdzēji trīs estrādes leģendu kopīgo dziesmu varēs novērtēt jau tuvākajā laikā. Lieta tāda, ka Pugačova plāno atgriezties uz skatuves. "Ceru, ka savas tuvojošās 70 gadu jubilejas priekšvakarā es sarīkošu arī vērienīgu solo koncertu. Visur nedziedāšu, bet Azerbaidžānā uzstāšos noteikti," iepriekš atklājusi dziedātāja.