Rīgā vīrietis dažu stundu laikā divreiz nokļūst policijas iecirknī

Facebook.com/RigasPP

Rīgā vakar kāds vīrietis par pārkāpumiem dažu stundu laikā divas reizes nokļuvis policijas iecirknī, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības policijā.

Vakar pašvaldības policija pamanīja kādu vīrieti Āgenskalnā, kurš piegāja pie stāvēšanai novietota velosipēda, uzkāpa uz tā un sāka braukt. Ieraugot policijas darbiniekus, vīrietis strauji nogriezās. Dažus metrus tālāk viņš nokāpa no velosipēda, atstāja to pie kādas sētas un strauji devās prom.

Policisti nolēma pārbaudīt aizdomīgā vīrieša rīcības motīvus. Persona apturēta un uzsākta saruna, kuras laikā vīrietis apgalvoja, ka nolēmis doties uz mājām ar kājām, atstājot velosipēdu turpat pie sētas. Vīrieša stāstījums nebija pārliecinošs, turklāt likumsargiem radās aizdomas, ka persona ir lietojusi apreibinošās vielas.

Pašvaldības policisti sazvanīja Valsts policijas dežurantu un noskaidroja, ka vīrietis pirms neilga laika atbrīvots no Valsts policijas iecirkņa, kur viņam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par narkotisko vielu neatļautu lietošanu.

Tāpat policisti jau bija pārbaudījuši velosipēda piederību un tas tiešām piederēja vīrietim. Tomēr ņemot vērā, ka vīrietis narkotiku reibumā bija piedalījies ceļu satiksmē, izsaukti Valsts policijas darbinieki.