Rīgas centrā uzreiz pēc nozieguma aizturēti divi laupītāji

Evija Trifanova / LETA

Rīgas centrā šonedēļ uzreiz pēc nozieguma aizturēti divi laupītāji, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

29.augustā policijā saņemta informācija par divu vīriešu aplaupīšanas gadījumu Aleksandra Čaka ielā. Par noziegumu ziņoja paši cietušie.

Reaģējot uz saņemto informāciju, policisti nekavējoties devās apskatīt notikuma vietai tuvumā esošo teritoriju, kur arī pa "karstām" pēdām aizdomās turētie tika notverti.

Policisti noskaidroja, ka abi cietušie vīrieši, kuri dzimuši 1980. un 1961.gadā, devušies no darba mājās, kad pie viņiem piegājis nepilngadīgu jauniešu bariņš un prasījuši cigaretes. Abi vīrieši jauniešiem atteikuši, kā rezultātā radies konflikts. Tā laikā pie cietušajiem pieskrējuši divi vīrieši, kuri izrāva no viņu rokām somu un mobilo telefonu un aizskrēja prom.

Par šī nozieguma izdarīšanu likumsargi aizturēja 1993. un 1997.gadā dzimušus jauniešus. Jaunākais no viņiem jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par zādzībām.

Policisti no aizturētajiem vīriešiem atguva tikai mobilo telefonu, taču soma netika atrasta.

Ņemot vērā, ka 1997.gadā dzimušais jaunietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā, tiesa viņu apcietinājusi. Savukārt viņa 1993.gadā dzimušajam līdzdalībniekam piemērots drošības līdzeklis policijas uzraudzība.