RPP spēļu zālē Vecmīlgrāvī aiztur iereibušu vīrieti ar ieroci

ekrānuzņēmums no Twitter

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki spēļu zālē Vecmīlgrāvī aiztur iereibušu vīrieti ar šaujamieroci, aģentūru LETA informēja RPP.

RPP Ziemeļu pārvaldes darbinieki 16.martā neilgi pirms plkst.23 devās uz izsaukumu Vecmīlgrāvī, kur kādā kafejnīcā iegājis iereibis vīrietis ar šaujamieroci.

Ierodoties notikuma vietā, sastapta kafejnīcas darbiniece, kura pastāstīja, ka vīrietis ar šaujamieroci, kurš tobrīd bija ievietots ieroču makstī, alkohola skurbulī devies tālāk uz tuvējo azartspēļu zāli.

Policisti nekavējoties devās uz norādīto azartspēļu zāli un izsauca Valsts policijas (VP) darbiniekus. Izklaides vietas administratore pastāstīja, ka aizdomīgais vīrietis uzreiz aizgājis uz labierīcībām. Policisti devās uz tualeti, atverot tās durvis, ieraudzīts, ka vīrietis no ieroču maksts ieroci ir izvilcis.

Kārtības sargi nekavējoties no vīrieša rokām ieroci izsita un viņu saslēdza roku dzelžos. Sarunas laikā vīrietis nespēja paskaidrot, ko vēlējies laimētavā ar ieroci darīt. Aizturētais izvests no azartspēļu zāles ārā pievests pie policijas operatīvā transportlīdzekļa videonovērošanas zonā.

Pēc mirkļa notikuma vietā ieradās VP darbinieki, kuriem aizturētais nodots.