Pugačova un Galkins salaulājušies atkal. Pēc 6 gadiem laulībā.

vk.com/maximialla

Maksims Galkins un Alla Pugačova veikuši laulību rituālu. "Mums ir priecīgs un jauks notikums! Mēs salaulājāmies," savā Instagram kontā pavēstījis Galkins.

Kā vēsta Dni.ru, ceremonijas laikā klāt bijuši pāra tuvākie draugi, kā arī Primadonnas un humorista bērni - Harijs un Elizabete. Pēc saderināšanās visa ģimene turpat pie altāra sarīkojusi fotosesiju.

Daudziem šis jaunums sagādājis pamatīgu pārsteigumu, taču Galkins arī atklājis, kāpēc gan laulātie draugi, kuri oficiālā laulībā nodzīvojuši jau sešus gadus, tagad nolēmuši salaulāties vēlreiz.

"Atbilde ir vienkārša - tāpēc, ka nesen es kļuvu par pareizticīgo. Tas notika aptuveni pirms pusotra gada," paziņojis jokdaris. Pēc Galkina vārdiem, viņš nokristīts nelielā un pieticīgā baznīciņā.
 
"Es to nolēmu darīt apzināti. Ja tu cilvēku mīli, kāpēc gan ne? Es līdz tam gāju ilgi, un izlēmu to pats priekš sevis. Ir labi, ja ģimenē visi pieder vienai ticībai. Mans brālis un viņa ģimene - pareizticīgie, tēvs bija pareizticīgais. Alla un mūsu bērni - arī. Tad jau, kur tad man likties," skaidro humorists.

"Mēs salaulājāmies nelielā baznīciņā Piemaskavā. Klāt bija tikai tuvinieki un ģimene," viņš atzīmējis.Tāpat Galkins paskaidrojis, ka pēc baznīcas kanoniem, Alla Borisovna, kura agrāk bijusi laulībā ar Filipu Kirkorovu, nav izdarījusi neko nosodāmu. "Ir procedūra, kad tiek dota svētība atkārtotai laulībai - tā ir saņemta. Otru salaulāšanos neaizliedz. Varbūt tā nav atbalstāma, bet atļauta tā ir. Trešā [salaulāšanās] - tādā vecumā, kā Allai, jau vairs netiek atļauta. Bet otrā - jā," Galkinu citē Dni.ru

Maksims Galkins un Alla Pugačova salaulājās 2011. gada 23. decembrī, bet kopā dzīvoja jau kopš 2005. gada. Kādā intervijā Pugačova pastāstījusi, ka tikties sākuši jau 2001. gadā. 2013. gada 18. septembrī Primadonnai un Galkinam piedzima meita Elizabete un dēls Harijs. Pārim gan nācās izmantot surogātmāti.