Salaspilī sieva strīda laikā smagi sadur vīru

Evija Trifanova / LETA

Valsts policija aizturējusi kādu sievieti par sava dzīvesbiedra saduršanu strīda laikā Salaspilī, aģentūru LETA informēja VP.

Policija saņēma informāciju, ka medicīnas iestādē nogādāts jauns vīrietis ar durtu brūci vēderā. Ekspertīze apliecināja, ka vīrietim ir nodarīti smagi miesas bojājumi.

Lai gan cietušais sākotnēji negribēja policijai atklāt negadījuma apstākļus, likumsargiem radušās aizdomas, ka noziegumu kopīgas alkohola lietošanas laikā abu dzīvesvietā Salaspils iecirkņa apkalpojamā teritorijā izdarījusi viņa 1982. gadā dzimusī dzīvesbiedre.

Izmeklēšanas laikā līdz ar jaunāko ekspertīžu rezultātu saņemšanu likumsargi ieguva pierādījumus, kas apliecina minētās sievietes saistību ar šo noziegumu.

14.novembrī Salaspils iecirkņa policisti aizdomās turēto sievieti aizturēja viņas dzīvesvietā.

Pašreizējā informācija liecina, ka starp cietušo vīrieti un viņa dzīvesbiedri alkohola reibumā uzsācies sadzīviska rakstura strīds. Tā rezultātā sieviete dusmu uzplūdā paņēmusi nazi un iedūrusi vīrietim. Savainotais vīrietis izgājis kāpņu telpā, saucot pēc palīdzības, un kaimiņš izsaucis mediķus.

Sievietei par šādu noziegumu draud brīvības atņemšana līdz septiņiem gadiem. Aizturētā iepriekš nav krimināli sodīta, taču viņai jau iepriekš nepatikšanas sagādājusi pārmērīga alkohola lietošana.