Sestdien Latvijā pieķerti 14 dzērājšoferi

LETA
Autors: Zigmārs Gruntmanis
16.04.2017 13:17
112

Pagājušajā diennaktī Latvijā pieķerti 14 dzērājšoferi, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Pieci iereibuši auto vadītāji pieķerti Rīgas reģionā, četri - Latgalē, pa diviem - Zemgalē un Kurzemē, bet viens - Vidzemē.

Policisti fiksējuši arī 180 atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanas gadījumus un notvēruši vienu vadītāju par agresīvu braukšanu.

"Kopumā secināms, ka diennakts aizvadīta mierīgi, par laimi, nav fiksēts arī daudz izteikti smagu ceļu satiksmes negadījumu. Tāpat salīdzinoši nedaudz autovadītāju konstatēts, braucot ar auto alkohola vai narkotisko vielu reibumā," pauda Valsts policijā.

Aizvadītajā diennaktī notikušas vairākas sadursmes starp divām automašīnām, kurās cietušas personas, kā arī vairākos gadījumos autovadītāji nav tikuši galā ar auto vadību, nobraukuši no ceļa un tā rezultātā avarējuši.

"No smagākajiem jāmin vienīgi negadījums Jaunjelgavas novadā, kur, pēc sākotnējās informācijas, netiekot galā ar auto vadību, automašīnas BMW vadītājs nobrauca no ceļa un tā rezultātā auto apgāzās. Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas, negadījuma rezultātā divas personas, kas atradušās konkrētajā automašīnā, nogādātas slimnīcā ar traumām," informēja Valsts policijā.