Skolniece dzemdē tualetē un mēģina jaundzimušo noslīcināt podā

Lasītākais
pixabay.com

Čeļabinskas apgabala (Krievijā) policija uzsākusi pārbaudi par gadījumu, kad kāda skolniece dzemdējusi tualetē un mēģinājusi  jaundzimušo aizskalot klozetpodā, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz reģionālās policijas preses dienestu.

Pēc mediju rīcībā esošās informācijas, 15 gadus veca skolniece dzemdējusi kopmītņu tualetē, šajās kopmītnēs mitinās bērna 18 gadus vecais tēvs.

Meitene grūtniecības laikā nav bijusi neviena ārsta novērošanā un vairākas reizes mēģinājusi izraisīt spontāno abortu, lietojot alkoholu un smēķējot. Uzreiz pēc dzemdībām, paklausot bērna tēva padomam, viņa mēģinājusi bērnu aizskalot podā. Izdzirdot kliedzienus, atskrējusi tikko par tēvu kļuvušā puiša māte, kura iecerēto nav ļāvusi turpināt, kā arī izsaukusi policiju un neatliekamo palīdzību.

Patlaban meitene atrodas dzemdību namā, viņas bērns ir dzīvs, svars ir 2,9 kilogrami, pašlaik viņš ir ievietots bērnu slimnīcā ar diagnozi "pāratdzišana".

Portāls Telefakt.ru vēsta par notikušā detaļām, kuras medijiem pastāstījusi jaunā tēva tante. Jaundzimušais nosaukts par Vladu (Vladislavu). Radinieki nolēmuši mazuli audzināt paši un visi gribot palīdzēt jaunajiem vecākiem, kuriem pirmām kārtām esot nepieciešama nauda.

"Mēs par grūtniecību nezinājām. Taču mana māsa bija pamanījusi, ka meitene kļūst apaļīgāka. Viņa dzemdēja, sēžot uz poda. Jaunais tēvs sākumā patiešām nobijies un gribējis no mazuļa atbrīvoties. Taču vecmāmiņa pati esot pārgriezusi nabassaiti un izsaukusi neatliekamo palīdzību. Tagad tēvam šoks esot pārgājis, un viņš gribot audzināt bērnu kopā ar tā māti. Mēs visi viņiem palīdzēsim," atklājusi bērna tēva tante.

Tāpat viņa pastāstījusi, ka meitenes māte bieži lietojot alkoholu. Viņa jau esot ieradusies pie viņiem un pieprasījusi naudu bērna uzturēšanai.

Lenta.ru atzīmē, ka Krievijā 2016. gada septembrī tika aizliegtas bērnu "glābējsilītes" - īpaši iekārtotas vietas, kur mātes anonīmi var atstāt adopcijai bērnu, no kura nolēmušas atteikties. Silītes parasti atrodas pie medicīnas iestādēm vai reliģiskām organizācijām.