Spīķeru koncertzālē notiks festivāla "Bildes 2017" grupu un radošo personību koncerts

morguefile.com

Spīķeru koncertzālē šodien plkst.19 notiks festivāla "Bildes 2017" grupu un radošo personību koncerts, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

Pasākumu vadīs Mikus Frišfelds. Tajā uzstāsies grupa "Kumosiņš" un Dailes teātra aktrise Aija Dzērve, "B Optimist" un žurnālists Ansis Bogustovs, "Moderans" un diriģents Ints Teterovskis, "Marlēna" un TV3 laika ziņu vēstītājs Ansis Klintsons, "Iron Wings" un laikraksta "Latvijas Avīze" žurnāliste Aija Kaukule, "Piparmētra" un Dailes teātra aktieris Kristaps Rasims, kā arī dziedātāja "Patrisha" un Nacionālā teātra aktieris Ģirts Liuzniks.

Nākamais grupu un radošo personību koncerts notiks 10.novembrī, ko vadīs Laima Miltiņa un Mārtiņš Križevics. Apmeklētāji varēs klausīties grupu "Bekars" un Latvijas Nacionālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību vadītāju Augustu Zilbertu, "Jauda" un Latvijas Radio 2 programmu vadītāju Velgu Vītolu, "Ad Libitum" un aktrisi Zani Daudziņu, Arni Slobožaņinu un Daugavpils teātra aktierus Zandu Mankopu un Albertu Vecmani, "Sub Scriptum" un TV3 ētera personību Ēriku Palkavnieku, "Sudden Lights" un Dailes teātra aktrisi Ievu Florenci, kā arī Annemariju Moiseju un Nacionālā teātra aktieri Mārtiņu Eglienu.

Kā ziņots, līdz 25.novembrim Rīgā norisinās mūzikas un mākslas festivāls "Bildes 2017".

Kongresu nama foajē 24.novembrī un 25.novembrī tiks eksponēta festivāla "Bildes" mākslas izstāde "Instrumenti. Pārvērtības".

Festivāla noslēguma koncertā 25.novembrī Rīgas Kongresu namā Ira Krauja-Dūduma kopā ar meitu, vokālās grupas "Framest" dalībnieci Rūtu Dūdumu izpildīs Raimonda Paula estrādes mūziku.