Troļļi uzbrukuši latviešu elfiem un sakāvuši tos vēl pirms īstās kaujas

Ekrānuzņēmums

"Elfu" nodaļai cīņas sākums ar tā dēvētajiem "interneta troļļiem" izvērties visai neveiksmīgs. Brīvprātīgie, kas šajā nodaļā pieteikušies, ātri izskaitļoti, un pret tiem sākušies individuāli "troļļu" uzbrukumi. Interneta "elfu" idejas autoram, bijušajam Ārlietu ministrijas darbiniekam un diplomātam Ingmāram Biseniekam, lai izvairītos no turpmākās vajāšanas, nācies pat slēgt "elfu" grupai izveidoto Facebook lapu. Par to viņš pastāstījis intervijā radio Baltkom, vēsta Mixnews.

"Jau pirmajā dienā, pirmdienā mūsu grupai sāka pievienoties pirmie brīvprātīgie. Taču publiskajā grupā, kas ir atvērta visiem, katrs varēja redzēt to vārdus, kas šajā grupā pieteikušies. Rezultātā tīmeklī sākās personīga ņirgāšanās par šiem cilvēkiem. Tad es nolēmu šo grupu slēgt un sazināties ar šiem cilvēkiem personīgi. Ja kāds ir ar mieru publiski rakstīt ar savu īsto vārdu, tad lūdzu. Bet mēs nevaram to pieprasīt visiem. Tāpēc patlaban mūsu grupa feisbukā pagaidām ir slēgta," intervijā atklājis Bisenieks.

Atgādinām, ka Ingmārs Bisenieks pirms laika aicināja atsaukties ikvienu, kuram ir vēlēšanās pretdarboties agresīvajai troļļu darbībai, kuri izplata melus un apzinātu dezinformāciju Latvijas interneta medijos.

Kā zināms, Lietuvā jau darbojas “interneta elfu” grupa.