Twitter lietotāji: Āboltiņai diplomātiska pieeja

Lasītākais
Evija Trifanova/LETA

Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa pieļauj iespēju nolikt deputātes mandātu pirms 12.Saeimas darbības beigām, lai atgrieztos diplomātiskajā dienestā, to viņa trešdien apliecināja žurnālistiem. Vaicāta par iespēju nolikt deputātes mandātu pirms parlamenta darbības noslēguma, Āboltiņa atbildēja, ka, visticamāk, tas notiks vēl pirms pašreizējā sasaukuma beigām.

 Āboltiņa sacīja, ka vēlreiz var apstiprināt, ka nekandidēs uz partijas valdes priekšsēdētāja amatu vai valdi, kā arī nepiedalīsies nākamgad gaidāmajās 13.Saeimas vēlēšanās, jo ir nolēmusi atstāt politiku. Kā ziņots, partijai 19.augustā notiks kongress, kurā vēlēs jauno valdes priekšsēdētāju. Pašreizējais partijas vadītājs Piebalgs paziņojis, ka uz šo amatu nekandidēs. Politiķes paziņojums satraucis daudzus tviterlietotājus, kuru vidū ir gan politiķes atbalstītāji, gan bargi kritiķi, kas neslēpj prieku par šādu Āboltiņas lēmumu.
 
Sabiedrisko attiecību jomas pārstāvis Arnis Lapiņš pārsteigts par izmaiņām Āboltiņas karjerā.

Ekspolitiķis Vladimirs Makarovs min iemeslus politiķes rīcībai.Izmaiņas partijas sastāvā nav apbēdinājušas tvitera lietotāju Sergeju Ušakovu.

Bloga Cehs.lv autors Kārlis Langins interesējas, kam tiks Āboltiņas mandāts.

Šis jautājums nodarbinājis arī Ritas prātu.


VL-TB/LNNK biedrs Krists Šukevičs velta kritiku politiķei.


Līdzīgas asociācijas radušās Baltijas jūras telpiskās plānošanas iniciatīvas VASAB sekretariāta vadītājam Tālim Linkaitim.


Finansists Vladimirs Reskājs uzskata, ka Āboltiņa ir nepamatoti kritizēta.


Arī aktīvs notikumu komentētājs "Hansa LV" novērtē Āboltiņas ieguldījumu, esot ministres amatā.