Valērijs Ļeontjevs atteicies atgriezties Krievijā

Lasītākais
Ekrānuzņēmums

Valērijs Ļeontjevs atteicies pārdot savus apartamentus Maiami, ASV un atgriezties Krievijā. Populārais dziedātājs arī paskaidrojis, kāpēc nevēlas dzīvot prestižajā Rubļovkas rajonā Maskavā.

Kā vēsta Postimees, Krievijas medijos izplatās baumas, ka Ļeontjevs, sekojot dažu citu krievu dziedātāju piemēram, vēlas šķirties no sava Maiami mājokļa un pārcelties uz dzīvi Rubļovkā. Žurnālisti sazinājušies ar 67 gadus veco dziedātāju, lai noskaidrotu, cik šī informācija ir patiesa.

"Tuvākajā laikā neko pārdot netaisos. Par Rubļovku arī nedomāju. Nepavilkšu! Maiami ir daudz lētāk - reizes desmit," atklājis Valērijs Ļeontjevs. Savu Amerikas mājokli mākslinieks mīļi dēvē par "mājiņu laukos". Ļeontjevs tajā uzturas regulāri - trīs vai četras reizes gadā. Arī februārī viņš tur atpūties vairāk nekā mēnesi.

Savu mājokli Valērijs rūpīgi kopj. "Sētu nokrāsoju baltā krāsā. Balkons man ir balts un sēta tagad arī. kaut arī mana mīļākā krāsa ir melnā. Bet es taču nekrāsošu sētu melnā krāsā, vēl ne tā sapratīs," Ļeontjevs pavēstījis žurnālistiem.

Maiami populārais dziedātājs sagaidījis arī Jauno gadu. Ļeontjevs pastāstījis, ka uz viņa amerikāņu galda bijuši tikai tradicionālie krievu ēdieni - rosols, siļķe kažokā un kartupeļi. "Cepti kartupeļi, starp citu, man garšo vislabāk. Varu piecelties nakts vidū tikai tāpēc, lai tos uzceptu. Sīki sagriezt un bieži apmaisīt, lai katra šķēlīte pārklātos ar kraukšķīgu garoziņu - neko garšīgāku pat nevar iedomāties! Par laimi, figūru tas neietekmē - liekais svars paliek uz skatuves," atzinies mākslinieks.