Ventspilī notiks ielu sporta un kultūras festivāls "Ghetto Games"

Ieva Čīka/LETA

No 28.jūlija līdz 30.jūlijam Ventspilī norisināsies jauniešu ielu sporta un kultūras festivāls "Ghetto Games", aģentūru LETA informēja "Ghetto Games" projektu direktore Sanda Brūna. 

Festivālā piedalīsies 1300 sportistu no 20 pasaules valstīm, pārstāvot 13 dažādus sporta veidus. Pirmo reizi festivāla vēsturē notiks arī Latvijas čempionāts SUP jeb "standup" airēšanā.

Festivāls tiks atklāts 28.jūlijā Ventspils Piedzīvojumu Parkā ar Baltijas čempionātu veikbordā un starptautiskajām "BMX Dirt" sacensībām, kurās piedalīsies sportisti no Eiropas, kā arī īpašie viesi no ASV.

29.jūlijā Ventspils pilsētas centrā notiks BMX, "inline" skrituļslidošanas un skeitborda sacensības ar pašmāju un pasaules vadošo ekstrēmo sporta veidu pārstāvju piedalīšanos. Šajā dienā norisināsies arī ielu motociklu frīstaila sacensības - Ziemeļeiropas čempionāts strītbaikfrīstailā "Kurland Stunt 2017".

30.jūlijā festivāls noslēgsies ar komandu sporta veidiem - notiks sacensības futbolā, florbolā, basketbolā un ielu dejās. Visu nedēļas nogali Ventspilī dažādās bezmaksas aktivitātēs varēs piedalīties arī festivāla apmeklētāji.

"Ghetto Games" ir ielu sporta un ielu kultūras kustība, kas ik gadu pulcē ap 12 000 dalībnieku un vairāk nekā 200 000 skatītāju.