►Biķernieku trasē sacentīsies Eiropas spēcīgākie drifteri

Lasītākais
publicitātes foto

28. un 29. jūlijā Rīgā, Biķernieku trasē norisināsies šīs sezonas lielākās drifta sacensības Baltijā – Betsafe Drift King of Riga. Šīs Drift Masters GP čempionāta sacīkstes būs ievērojamas gan ar spēcīgu dalībnieku sastāvu, gan ar iespaidīgām naudas balvām.

Kā portālu Vesti.lv informēja organizatoru pārstāve Elīne Berķe, par 40 000 eiro lielo balvu fondu, ko piedāvā Drift Masters čempionāta īpašnieki, trasē sacentīsies vairāk nekā 50 dalībnieki no desmi valstīm. Visus braucējus būs iespējams redzēt arī tradicionālajā un skatītāju iemīļotajā parādē - piektdienas, 28. jūlija, vakarā Rīgas ielas pieskandinās drifta spēkrati, kas no Biķerniekiem mēros ceļu līdz Rātslaukumam un atpakaļ.

Pirmajā reģistrācijas nedēļā sacensībām jau pieteikušies tādi grandi kā vairākkārtējais Eiropas čempions un aktuālais Formula Drift līderis Džeimss Dīns un Drift Masters GP čempions Pjotrs Viečeks, pat Spānijas drifta čempions Sanchez, kā arī Latvijas spilgtākās zvaigznes – titulētākais latviešu drifteris Jānis Eglīte, Latvijas un Baltijas čempions Ingus Jēkabsons un Austrumeiropas čempions Ivo Cīrulis. Organizatori braucēju sastāvā sola vēl daudz pārsteigumus.Sestdienas sacensību dienā bez bezkompromisa cīņām trasē būs iespējams vērot arī elpu aizraujošo Stuntfighters šovu (akrobātiski triki, izmantojot motociklus un kvadraciklus) ar Jāni Rozīti. Tāpat padomāts arī par īpašām atrakcijām bērniem un bērnu stūri - gan ar seju apzīmēšanu, ar atrakcijām no LGK, un burbuļu šovu, proti, lai diena Biķerniekos būtu kā fantastiska izklaide visai ģimenei. 

Bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja pasākumā ir bez maksas. Biļešu cena uz tribīnēm būs 15 eiro, savukārt dalībnieku parka biļete maksās 30 eiro. Pensionāriem ieejas maksa uz tribīnēm būs vien 5 eiro.

Sīkāka informācija par Drift King of Riga sacensībām atrodama mājaslapā driftkingofriga.com.