►Čīzburgera vietā ar dūri pa seju: Mcdonald's darbinieki piekāvuši klientu

morguefile.com

Kāda Londonas Mcdonald's ātrās apkalpošanas restorāna darbinieki YouTube augšuplādējuši video, kurā redzams, kā viņi barā piekauj ēstuves klientu. Patlaban Mcdonald's tīkla vadība ir uzsākusi iekšējo izmeklēšanu, vēsta The Sun.

Mcdonald's vadība  ir steidzami uzsākusi izmeklēšanu pēc tam, kad Youtobe vietnē tika nopublicēts vēl viens video, kurā redzams, kā tajā pašā Mcdonald's filiālē darbinieki jau atkal uzbrūk klientam. Video redzams, ka izrēķināšanās ar klientu notiek ēstuves auto stāvlaukumā - viens no darbiniekiem apmeklētāju nogrūž gar zemi un kopā ar pārējiem savu upuri sāk sist un spārdīt. Pēc mirkļa notiekošajā iejaucas kāds policists, kas cenšas atgaiņāt uzbrucējus no upura. 

Kāds aculiecinieks stāsta, ka puisis, kuru darbinieki piekāva, bija centies pasūtīt ēdienu pie piebraucamā lodziņa, bet tur neviena no darbiniekiem neesot bijis. Tāpēc vīrietis devies iekšā, lai noskaidrotu, kāpēc pie lodzina nav neviena, kas pieņemtu pasūtījumu.

Vīrietim tika pateikts, ka piebraucamais lodziņš ir slēgts, neminot konkrētus iemeslus. Savukārt upuris esot izteicis pretenzijas, par to, ka neviens no darbiniekiem nevar paskaidrot, kāpēc piebraucamā logs nestrādā.
 
Tālāk video redzams, ka tā vietā, lai klientam kaut ko paskaidrotu, viens no darbiniekiem uzsāk strīdu, kliedzot uz upuri - kā viņš uzdrīkstas viņam kaut ko aizrādīt: “Vai tu man maksā algu? Tev vispār darbs ir?”

Kā pēcāk stāstīja aculiecinieki, strīdā esot iesaistījies kāds cits apmeklētājs, lai uzzinātu, vai viss kārtībā. Kāmēr virtuves darbinieki otram apmeklētājam skaidrojuši, kas notiek, strīds turpinājies, un viens no darbiniekiem padzinis upuri no restorāna.

Nākamajā brīdī video ir redzams, kā ēstuves auto stāvlaukumā četri darbinieki spārda un sit to pašu vīrieti, kuru darbinieki padzina. Pusotras minūtes garajā video arī ir dzirdams, kā daži no uzbrucējiem lepojas ar savu veikumu. 

Pēc tam, kad kautiņā iejaucās policija,  uzbrucēji tika arestēti, bet upuris nogādāts slimnīcā ar smagiem miesas bojājumiem. Kā ziņo The Sun, uzbrukums noticis naktī  no otrdienas uz trešdienu.

Mcdonald's pārstāvis preses konferencē paziņojis, ka kompāniju šis atgadījums nav atstājis vienaldzīgu: “Mēs šo incidentu uztveram ļoti nopietni – ir uzsākta iekšējā izmeklēšana, un ir zināms, ka divi no arestētajiem darbiniekiem ir bijuši iesaistīti vēl dažos līdzīgos incidentos, kas notikuši tajā pašā restorānā.”