►Eirovīzijas fināla sensācija - uz skatuves demonstrē pliku pēcpusi

ekrānuzņēmums no Youtube

"Eirovīzijas" dziesmu konkurss Kijevā ir noslēdzies, taču pat pasākuma svinīgā daļa nav iztikusi bez kādas provokācijas. Konkursa viešņas un pagājušā gada konkursa uzvarētājas uzstāšanās laikā uz skatuves parādījās kāds vīrietis ar Austrālijas karogu, novilka bikses un parādīja pliku pēcpusi, vēsta Dni.ru un citi mediji.

Pēc Dni.ru rakstītā, šis izgājiens ir kļuvis par galveno "Eirovīzija 2017" fināla sensāciju, kas visnotaļ vienmuļo pasākumu atdzīvinājusi.

Vīrietis uz skatuves parādījās tikai dažas sekundes pēc Džamalas uzstāšanās sākuma. Rokās ap pleciem viņam bija apsiets Austrālijas karogs. Vispirms vīrietis apskrēja apkārt dziedātājai, tad novilka bikses kopā ar apakšbiksēm un visiem, to izteiksmīgi pagrozot, nodemonstrēja savu kailo pēcpusi. Apsardzes darbinieki nelūgto viesi nekavējoties aizvāca, bet Džamala mēģināja dziedāt tālāk un uz incidentu nekādi nereaģēja.

Starpgadījums izraisīja neviltotu konkursā stra'dājošo žurnālistu interesi, kurš gan ir šīs provokācijas sarīkotājs. Patlaban tiek pieļauts, ka cilvēks, kurš novilka bikses, atrodoties blakus Džamalai, ir skandalozi pazīstamais ukraiņu izjokotājs un žurnālists Vitālijs Sedjuks.

Plašu atpazīstamību Sedjuks ir iemantojis, pateicoties savai bezkaunīgajai uzvedībai. Viņš ir izvedis no pacietības tādas slavenības kā Breds Pits, Kima Kardašjana, Vills Smits un Leonardo di Kaprio. 2012. gada maijā, filmas "Cilvēki melnā-3" pirmizrādes laikā Maskavā žurnālists mēģināja noskūpstīt Villu Smitu. Savukārt 2013. gadā Grammy balvas pasniegšanas laikā skandālists pamanījās iziet uz skatuves, lai saņemtu balvu dziedātājas Adeles vietā."Eirovīzijā" notikušais incidents ir izsaucis arī daža laba Ukrainas tautas kalpa neapmierinātību. Tā, piemēram, Augstākās Radas deputāts Borislavs Berjoza ir paziņojis, ka jokdari vajadzētu pārmācīt īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. "Ēs, lūk, domāju, ka ja Vitāliju Sedjuku, kurš atkailināja savu dibenu, uz 15 diennaktīm "iekārtotu" Lukjanovkā (cietums Kijevā - red. piez.), tad viņš tur atrastu ne tikai piedzīvojumus savam piektajam [atbalsta] punktam, bet arī, pilnīgi iespējams, pierādītu teorēmu par to, ka iedarboties uz smadzenēm var arī caur pakaļu," deputāts ierakstījis savā sociālo tīklu kontā.