►Galkins publiskojis Pugačovas un Vaikules "gultas ainu"

vk.com/maximialla

Primadonnas vīrs maksims Galkins savā instagramā ievietojis video, kurā Alla Pugačova un Laima Vaikule, lidojot privātā lidmašīnā, guļ gultās un dzied. Acīmredzot, šādi ar aerofobiju apsēstā dziedātāja mēģina uzveikt savas bailes.

"Lido gājputni..." uzsāk dziesmu Alla Pugačova. "Uzliku brilles, uzvilku cepuri, un tu vēl dziedi," draudzenes radošo iedvesmu pārtrauc Laima Vaikule. "Pievērsiet uzmanību, cik mūsu attiecības ar Laimu ir augstā līmenī," turpina Pugačova. "Jā, es ar tevi vienmēr esmu visaugstākajā līmenī," apstiprina Laima Vaikule, apspēlējot augstumu.Savukārt Primadonnas atbalstītāji komentāros izteikuši atzinību par dziedātājas panākumiem cīņā ar bailēm no lidošanas.

Savulaik māksliniece atzinusies, ka bailes no lidmašīnām viņai radušās jau bērnībā. Izrādījies, ka fobijas iemesls ir kādas augstceltnes jumts. Primadonna uz tā uzlīdusi kopā ar draugiem, taču nokāpt no tā bijis daudz grūtāk.

Pirms dažām dienām Pugačova atcēla savu uzstāšanos Baku, kur bija ieradusies kopā ar vīru un citām Krievijas šovbiznesa zvaigznēm, lai piedalītos festivālā "Žara" (karstums). Ziņas par Primadonnas veselības pasliktināšanos izraisīja satraukumu starp viņas kolēģiem un draugiem, taču pēc jaunākās informācijas, dziedātāja jau atkal jūtas ievērojami labāk.