►Indijā atrasta "meitene-mauglis", kuru audzinājuši pērtiķi

Ekrānuzņēmums

Dabas parkā, kas atrodas Bengālijas reģionā, Indijā, Bahras pilsētas tuvumā un netālu no Nepālas robežas, policija atradusi astoņus gadus vecu meiteni, kura dzīvojusi pērtiķu barā. Bērns pārvietojas četrrāpus, neprot runāt, bet par savām vajadzībām ziņo ar brēcieniem, vēsta The Times of India. Mediji meiteni jau nodēvējuši par "meiteni-maugli".

Tiesībsargājošie orgāni cenšas bērnu identificēt un saprast, kā viņa nonākusi pērtiķu barā un cik ilgi jau dzīvo mežā. Patlaban meitene, kura atrasta pirms diviem mēnešiem, atrodas slimnīcā.

Policijas inspektors Rams Avtars Singhs, kurš "maugli" atrada, patrulējot dabas parka teritorijā, žurnālistiem pastāstījis, ka uz meitenes ķermeņa, kura atradās trīs pērtiķu ielenkumā, bijušas daudz traumas. Izbrīnu radījis fakts, ka meitenes apģērbs, kura izskatījusies vāja un ļoti izbadējusies, nav bijis īpaši netīrs.

Viņš uzsvēris, ka "mauglis" nespēj runāt, nesaprot viņai teikto un baidās no cilvēkiem. mediķi, kas meiteni apskatījuši, atzīmē, ka meiteni pārņem biežas dusmu un agresijas lēkmes. 
Terapijas laikā ir novērojami uzlabojumi, taču tie ir ļoti lēni. Viņa vēl aizvien ēd uzreiz ar muti, neizmantojot rokas, kā arī, neskatoties uz mēģinājumiem iemācīt staigāt uz kājām, biežāk pārvietojas četrrāpus.

"Ja mēs bērnu nebūtu atraduši, tad viņu, visdrīzāk, apēstu plēsoņas," izteicies policijas inspektors.