►Nežēlīgais “Facebook slepkava” pats nošaujas aizturēšanas brīdī

Facebook.com

Kamēr Pensilvānijas policija meklēja aizdomās turamo par cilvēka slepkavību, dēvētu par Facebook slepkavu, viņš mierīgi pusdienoja Makdonaldā, vēsta Daily Mail.

Klīvlendas iedzīvotaju Stīvu Stefanu policija meklēja par septiņdesmit četrus gadus vecā Roberta Gudvina slepkavību. Stefans bez jebkāda acīmredzama, loģiska iemesla uz ielas gaišā dienas laikā nošāva kādu vecu vīru un pēc tam padalījās ar slepkavības video Facebook. 

Daudzi Facebook lietotāji no sākuma domāja, ka video ir neīsts, un ka patiesībā tie ir aktieri, kas inscinē it kā nejauša garāmgājēja slepkavību. Tikai pēc tam, kad kāds slepkavības aculiecinieks pazvanīja uz 911 un apliecināja, ka video nav viltojums, policija un FBI sāka meklēt asinstindzinošā video autoru Stefanu. 

Pāris dienas vēlāk kādā Makdonaldā tā darbinieki atpazina Stefanu un paziņoja par to policijai. Neko nenojausdams, Stefans piebrauca, pie Makdonalda kases lodziņa un pasūtīja lielu porciju Mcnuggets. Kā  pēcāk stāstīja Makdonalds personāls, brīdī, kad Facebook slepkava piebrauca pie ēdiena izsniegšanas loga, viens no darbiniekiem jau zvanīja štata policijai. 

Darbinieki arī pastāstīja, ka Stefans esot bijis ļoti nervozs, un vēlējies savu pasūtījumu dabūt pēc iespējas ātrāk: “Es nevaru gaidīt, es gribu savus Mcnuggetus tūlīt!”. Stefans esot atradies divu jūdžu attālumā no tā paša Makdonalda, kurā pirms mirkļa bija pasūtījis Mcnuggetus.  Ieraudzījis tuvojamies policijas  mašīnas Stefans nošāvās savā mašīnā.