►Par skandālu izvērtušās Pugačovas mazdēla greznās kāzas

Lasītākais
Ekrānuzņēmums

Allas Pugačovas mazdēls Ņikita Presņakovs pataisīts par "bagātu idiotu, kam patīk izrādīties", un, pēc viņa vārdiem, "ar to ir uztaisīta nauda".

Kā vēsta Dni.ru, jūlijā notikušās Allas Pugačovas vecākā mazdēla kāzas pārsteigušas ar savu vērienu. Tās noritējušas vienā no pašām dārgākajām Piemaskavas rezidencēm - Zhavoronki Event Hall.

200 viesus ēdinājis prestižs izbraukuma restorāns, bet kokteiļus gatavojis pasaules čempions bārmeņu mākslā. Savukārt divus metrus augsto torti (baumo, ka tā izmaksājusi divus miljonus rubļu (~30 000 eiro)) cepis viens no labākajiem Maskavas konditoriem.


Jaunais pāris braucis Porshe automobilī, kura cena oficiālajā mājaslapā pārsniedz 12 miljonus rubļu (~180 000 eiro). Godājamo publiku izklaidējuši Ņikuļina cirka mākslinieki un tādas Krievijā slavenas grupas kā "Ņervi", "Marseļ" un "Uma2rmaH".

Kopumā svinības izmaksājušas 25 miljonus rubļu (~360 000 eiro). Taču no kurienes šāda nauda? Pugačovas meita Kristīna Orbakaite Dni.ru korespondentam apgalvojusi, ka kāzu rīkošana ir bijusi viņas dāvana jaunlaulātajiem. Taču tas ir daļēji samelots.


Īstenībā ar kāzu organizēšanu ir nodarbojies žurnāls "StarHit", kurš uzņēmies visas rūpes apmaiņā pret ekskluzīvu materiālu. Un kamēr ticis gatavots žurnāla numurs, visi interesenti sociālajos medijos varēja aplūkot neskaitāmas fotogrāfijas un video no svinību norises vietas. Viesi bezmazvai nodrošināja tiešraides.

Varētu likties, ka Presņakova ģimenei par to, ka varēja palīksmot ar plašu vērienu, vajadzētu būt bezgala priecīgai. Taču Ņikita ir ļoti dusmīgs un špļaudās. Viņš pat ir ierakstījis video, kurā lamā kāzas apmaksājušo izdevumu. "Pelna tikai ar skaļiem purkšķiem!" kadrā kliedz Pugačovas mazdēls, kratot žurnālu, kurš viņam uzdāvinājis svētkus. "No tā vienkārši smird!"

Pēc Ņikitas vārdiem, viņš vilinošajam piedāvājumam piekritis, lai savai mīļotajau uzdāvinātu neaizmirstamu dienu. "No mūsu puses tāda nauda (25 miljoni rubļu) nav iztērēta, bet žurnālam vienkārši ir izdevīgi mūs visai valstij pataisīt par bagātiem idiotiem, kam patīk izrādīties, un ar to uztaisīt naudu," ir sašutis Presņakovs.Taču Dni.ru savus kolēģus - žurnālu "StarHit" aizstāv. Organizēt šāda mēroga svinības ir ārkārtīgi sarežģīti, un ja vēl ņem vērā Ņikitas Presņakova dzēlīgo raksturu, tad tas ir divkārt sarežģīti, raksta portāls. Žurnāls ir paveicis kolosālu darbu, kam veltītas bezmiega naktis un darbinieku nervi. Un pārmest izdevumam centienus iedzīvoties nevar nekādi, ir pārliecināts Dni.ru.