►Spānijā atvērta pasaulē pirmā robotizētā prieka māja

Ekrānuzņēmums / dailystar.co.uk

Barselonā februāra sākumā uzņēmums “Lummidolls” atvēra pirmo bordeli, kurā strādā tikai roboti – prostitūtas. Savdabīgās prieka mājas īpašnieki plāno ar laiku atvērt šāda tipa "izklaides vietas" arī citās valstīs, ziņo The Sun.

“Lummidolls” radītāji intervijā Daily Star Online skaidroja, ka Barselonu izvēlējušies, jo tā ir viena no vispopulārākajām tūristu pilsētām Eiropā – bordeļa apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja īstenot pašas slēptākās fantāzijas un lietas, ko viņi neuzdrošinātos darīt ar īstu sievieti. “Pašreiz notiek pārrunas ar investoriem, kas ir ieinteresēti investēt naudu šādā biznesa idejā. Tiesa gan pagaidām nevienu līgumu neesam parakstījuši”, sacīja “Lummidolls” pārstāvis. Uzņēmums uzsver, ka nākotnē šādas robotizētas “prieka mājas” varētu būt katrā valstī. 

Ekrānuzņēmums / thesun.co.uk

Gada sākumā medijos jau pavīdēja ziņas, ka uzņēmums meklē investorus, lai atvērtu robotizētu bordeli, kas ļautu vīriešiem legāli iegādāties intīma rakstura pakalpojumus. Savā mājaslapā “Lummidolls” garantē, ka klienti nespēs atšķirt mehāniskās skaistules no īstas sievietes. 

Ekrānuzņēmums / thesun.co.uk

Pagaidām uzņēmums piedāvā četrus dažādus tipāžus  – seksa lelle Keitija ir visreālistiskākā no  robotizētajām silikona meitenēm. Katrai seksa lellei ir savs profils, kurā ir aprakstītas viņu funkcijas, kā arī pieejami attēli, kurās lelles redzamas visai nekautrās pozās. Barselonā atvērtajā, “vīriešu motelī”, kā to dēvē tā īpašnieki, klienti var izvēlēties kādu no četrām dāmām, aptuveni par 110 eiro stundā. 

Ekrānuzņēmums / thesun.co.uk

Lelles ir  izgatavotas, izmantojot termoplastisku elastomēru un polimēru, kas ir visai mīksts un maigs materiāls. Mājaslapā arī ir norādīts, ka lelles tiek "pareizi dezinficētas izmantojot īpašus antibakteriālus līdzekļus” pirms un pēc katra pakalpojuma.

Lai gan lelles tiek rūpīgi dezinficētas, robotizētā bordeļa īpašnieki mudina savus klientus tomēr katram gadījumam izmantot prezervatīvus.