►Ziņas ar plikām diktorēm sajūsmina kanādiešus

Ekrānuzņēmums / thesun.co.uk.

Kanādiešu populārais ziņu raidījums “Naked News” (Kailās ziņas) sevi pozicionē kā “TV ziņu raidījums, kam nav ko slēpt”, vēsta The Sun. Patlaban tā auditorija ir sasniegusi sešus miljonus. Kā veidotājiem tas ir izdevies?

Kamēr mūsu pašmāju ziņu mediji vaiga sviedros pūlas atrast pašas “karstākas ziņas”, ar kurām pievilināt auditoriju, attapīgie kanādieši ir atraduši veidu, kā piesaistīt auditorijas uzmanību pie TV ekrāniem ar kailu ziņu vadītaju palīdzību.“Kailās ziņas” pirmo reizi uz TV ekrāniem nonāca deviņdesmito gadu beigās. Jāteic, ka "Kailās ziņas" ir iecienījuši ļoti daudzi kanādieši un amerikāņi, un šobrīd raidījumam ir vairāk nekā sešus miljonus liela auditorija. 

Būtībā, ja neskaita, ka visas ziņu vadītājas raidījuma laikā izgērbjas un lasa ziņas pilnīgi kailas, tās īpaši neatšķiras no parastajām ziņām – divdesmit piecu minūšu ilgajā izlaidumā tiek stāstīts par jaunumiem politika, sportā, sabiedrībā, valstī un pasaulē. Plikās žurnālistes arī intervē uz raidījumu atnākušos ciemiņus – ekspertus, slavenības, sportistus, u.c. Ik pa laikam seksīgo ziņu vadītājas, priecē savu auditoriju ar ieskatu viņu ikdienas gaitās – piemēram,  ar bilžu galeriju no TV vadītaju jogas nodarbībām. Nesen kailās ziņu dīvas piedalījās Toronto boulinga sacensības. 

Šobrīd raidījums tiek rādīts sešas reizes nedēļā, tajā darbojas astoņas ziņu vadītājas, un pavisam nesen arī Japānā parādījās šāda formāta ziņas.