Vīrietim nogriež dzimumlocekli ar dārza šķērēm

pixabay.com

Kāda Argentīnas pilsētas Kordobas iedzīvotāja nogriezusi peni savam 40 gadus vecajam mīlniekam.

Kā vēsta Daily Mail, 26 gadus vecā Brenda Baratīnī (Brenda Barattini), kas tikko ieguvusi arhitektes izglītību, vīrietim uzbrukusi svētdienas rītā, kad viņš vēl gulējis. Sieviete, lai nogrieztu dzimumlocekli, izmantojusi dārza šķēres.

Cietušais, kurš esot regeja dziedātājs, nogādāts slimnīcā. Vīrietis zaudējis daudz asiņu, taču viņa stāvoklis ir stabils.

Policija ir uzsākusi izmeklēšanu, bet pagaidām iemesli, kas pamudinājuši sievieti uz šādu rīcību, nav noskaidroti. Vainīgā ir aizturēta un nosūtīta uz psihiatrisko pārbaudi.

Pēc Argentīnas medija Los Andes rīcībā esošās informācijas, Baratīnī advokāts uzstāj uz citu notikušā versiju. Viņš apgalvo, ka cietušais viņa aizstāvamo mēģinājis izvarot, un viņa ir bijusi spiesta aizstāvēties. Savukārt mūziķa advokāts šo versiju kategoriski noliedz, sakot, ka cietušajam uzbrukts brīdī, kad viņam seksuālas rotaļas laikā bijušas aizsietas acis, un abiem bijušas attiecības jau vairākus mēnešus. Advokāts arī izteicis varbūtību, ka viņa klientam varētu būt uzbrukts pēc tam, kad viņš Brendai izteicies par vēlmi attiecības pārtraukt.