Zadornovs nācis klajā ar svarīgu paziņojumu par savu veselību

Ekrānuzņēmums

Mihails Zadornovs, kurš cīnās ar vēzi, savā oficiālajā lapā sociālajā medijā "VKontakte" veicis ierakstu, kurā pastāstījis par savu pašsajūtu. Satīriķis lūdz izbeigt spekulācijas par viņa veselību un izteicis pateicību Maskavas mediķiem par visu, ko tie dara, lai viņu izglābtu, vēsta Dni.ru.

Sākumā Mihails Zadornovs pateicies daudzajiem sava talanta cienītājiem par atbalstu. "Man ir patīkami, ka jūs par mani neaizmirstat. Esmu pateicīgs visiem tiem, kuri mani atbalsta, uzmundrina, vēl izveseļošanos. Jūsu vēstules un tīmeklī publicētie komentāri dod man spēku, uzlādē ar pozitīvu enerģiju, vairo vēlēšanos dzīvot. Paldies jums!" raksta satīriķis.

Taču rakstnieku apbēdina spekulācijas, kuras daži mediji tiražē saistībā ar viņa slimību. Zadornovs paziņojis, ka ne viņa ģimenes locekļi, ne draugi nevienam neko sīkāk nestāstīs par viņa stāvokli un nestaigās pa sarunu šoviem, lai to apspriestu. "Taču ir tādi, kuri savas publicitātes dēļ detalizēti izstāstīs par to, kā brauc pie manis ciemos, palīdz ārstēšanās procesā, ved man retas zāles, kuras izgatavotas slepenās laboratorijās pēc receptēm, kas atrastas NLO avāriju vietā, kuri pie mums atlidojuši, lai palasītu dzelteno presi," ar ironiju atzīmējis Zadornovs.

Satīriķis arī paziņojis, ka slimnieka veselības stāvoklis ir tikai un vienīgi viņa paša darīšana un lūdz sevi likt mierā, netraucēt. "Esmu apbēdināts, ka žurnālistu izdomājumi rada dažādas baumas, kurām ar patiesību nav nekā kopīga. Normālam ārstēšanās procesam man ir vajadzīgs miers, un man gribētos, lai mani sadzirdētu," rakstnieks vēršas pie ziņkārīgās sabiedrības.

Nobeigumā Zadornovs komentējis informāciju par to, kā noritējusi viņa ārstēšanās Vācijā un ka vācu mediķi it kā atteikušies no viņa. "Vēlos pateikt dažus vārdus klīnikas aizstavībai Vācijā. Ārstēšana tajā bija veiksmīga un vācu ārsti no manis nebūt neatteicās. Pirmie reabilitācijas rezultāti tika panākti tieši Vācijā. Es turpinu tradicionālo ārstēšanos un esmu ļoti pateicīgs Maskavas klīnikas ārstiem, kurā patlaban atrodos. Viņi dara visu iespējamo un neiespējamo, lai es ātrāk izveseļotos," savu ierakstu nobeidz Mihails Zadornovs.